Ne Laprake, Shitet Apartament 3+1 Bashke Me Post Parkimi!!! - 200m2

Unfurnished
240,000€

  • Rruga Dritan Hoxha
  • 99
  • 3 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFED677042 - Ne Laprake, Shitet Apartament 3+1 Bashke Me Post Parkimi!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati 8 katesh, te mireadministruar me 2 ashensor. Ka nje siperfaqe 200 m2 bruto nga te cilat siperfaqe e brendshme 95.2 m2, verande 91 m2 dhe siperfaqe e perbashket 13.73. Organizohet nga salloni i ndenjes sebashku me kendin e gatimit, 3 dhoma gjumi, vereande e aksesueshme nga te gjitha ambientet dhe 2 tualete. Apartamenti eshte i investuar: termoizolim, dritare dopioxham me grile. Orientimi eshte : lindje- perendim-veri. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjithe lehtesite e nevojshme per nje jetese komode. Bashke me apartamentin ofrohet dhe post parkimi. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numerin e kontaktit: +355674032997!!!

Property Details

Total Area 200m2
Status
Active
Property Type Apartment 3+1
Floor 7
Zone Don Bosko- Laprake - Kupola
Street Rruga Dritan Hoxha
Construction Year 2012
Total Building Floors 8

Features

Mortgage Veranda Elevator Toilet with Window Not furnished East Orientation West Orientation North Orientation View Parking post

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

160,000€
Ne Laprake, Shitet Apartament 3+1+2 Me Hapesira Te Boll... - 131m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Dritan Hoxha

Ne Zonen e Laprakes, Tek Blloku Gintash Shitet Apartament 3+1+2 Tualete +depo me hapsira te bollshme. Apartamenti me siperfaqe Bruto 131 m2 , Neto 124...

245,000€
Te Kompleksi Delijorgji, Shitet Apartament 3+1+2 Me Hap... - 111m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Te Kompleksi Delijorgji Shitet Apartament 3+1+2 Me Hapsira Te Bollshme!! Apartamenti organizohet nga korridori shperndares, salloni ndenjes me kendin...

241,000€
Tek Bulevardi I Ri, Shitet Apartament 3+1+2, Ne Ndertim... - 151m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Jordan Misja

Ne Zonen e Bulevardit te Ri, tek rezidenca AVID , Shitet Super Apartament !!! Apartamenti me siperfaqe bruto 150.6 m2 dhe siperfaqe neto 130.4 m2, ndo...