Ne Astir, Jepet Me Qira Njesi Biznesi, I Pershtatshem Per Tipologji Te Ndryshme Biznesi!!! - 120m2

Unfurnished
1,200€ / month

  • Rruga Xhavit Shyqyri Demneri
  • 25

Property Description

REFED677041 - Ne Astir, Prane Kompleksit Molla, Jepet Me Qira Njesi Biznesi I Pershtatshem Per Veprimtari Te Ndryshme Biznesi!!! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati 9 katesh. Ambienti organizohet ne nje hapesire te bollshme dhe tualeti. Eshte i pajusur me fasade xhami, duke bere te mundur reklamimin e biznesit. Eshte i pershtatshem per veprimtari te ndryshme biznesi: bar-restorant, zyra te ndryshme, agjensi udhetimesh, call center , parukeri etj. Momentalisht perdoret si bar-kafe. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Property Details

Total Area 120m2
Status
Active
Property Type Business Unit
Floor 0
Zone Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat
Street Rruga Xhavit Shyqyri Demneri
Construction Year 2012
Total Building Floors 9

Features

Not furnished South Orientation North Orientation Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

770,000€
Ne Astir, Prane Pasticeri Nela 5, Shitet Njesi Biznesi,... - 412m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Tom Plezha

Ne Astir, prane Pasticeri Nela 5, Shitet Njesi Biznesi, Me Lokacion Perfekt!!! Ambienti ndodhet ne katin 1 te nje apallati 10 katesh, te mireadministr...

363,000€
Ne Astir, Shitet Dyqan Ne Kompleks Te Ri Me Mundesi Pag... - 130m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Bulevardi i Kasharit ne kompleksin "Urban Planning & Development" shitet Njesi Biznesi Me Mundesi Pagese Me Keste. Ambienti me siperfaqe...

126,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Astir, Shitet Ambjent Komercial, Ne Ndertim Te Ri!!! - 84m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Astrit Losha

Ne Astir, Ne Rrugen "Astrit Loshi", afer dy Palmave, Shitet Ambient Komercial Në Katin Zero Të Një Pallati Te Ri Me Administrim Shumë Të Mirë. Ambient...