Tek Mozaiku I Tiranes, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 I Mobiluar!!! - 110m2

Furnished
700€ / month

  • Rruga Sandër Prosi
  • 88
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFED676931 - Tek Mozaiku I Tiranes, Ne Rrugen Sander Prosi, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 I Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te mireadministruar dhe te pajisur me ashensor. Apartamenti ka siperfaqe 110m² dhe orientim Jug-Lindje. Apartamenti organizohet si me poshte: korridori shperndares, salloni i ndenjes me kendin e gatimit te vecuar, dy dhoma gjumi dhe dy tualete. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar. Zona ne te cilen ndodhet ka akses shume te mire te 21 Dhjetorit, linje urbane dhe te gjitha fasilitetet per jetese komode. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone ne kontaktoni ne Agjensine The Right Deal ne numrin 0674032997!!!

Property Details

Total Area 110m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 7
Zone Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria
Street Rruga Sandër Prosi
Construction Year 2010
Total Building Floors 10

Features

Mortgage Elevator More than one Balcony Balcony Furnished South Orientation East Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
700€ / month
Cmim i diskutueshem
Tek Rruga Kavajes , Prane Kishes Katolike, Jepet Zyre M... - 57m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Kavaja Street

Tek Rruga Kavajes, Prane Kishes Katolike, Jepet zyre 57 m2 me qera. Zyra ndodhet ne pallat te ri, te mireadministruar me acces te kufizuar vetem per r...

E RE
650€ / month
Cmim i diskutueshem
Tek 5 Maji Jeper Apartament 2+1 Me Qira Totalisht I Mob... - 100m2
Restorant Durresi - Siri Kodra - 5 Maj - Rruga 5 Maji

Tek 5 Maji Jepet Me Qira Apartament 2+1 i Mobiluar Totalisht Bashk Me Post Parkimi !!! Apartamenti Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashens...

E RE
650€ / month
Tek Kopshti Botanik, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1... - 117m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Kodra e Diellit

Tek Kopshti Botanik, jepet me qira super apartament 2+1+2, me hapsira te bollshme. Apartamenti ndodhet na katin e 4 te nje pallati 6 katesh te mireadm...