Ne Yzberisht, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobiluar+Post Parkimi!!! - 100m2

Furnished

600€ / month

500€ / month

  • Rruga Joklin Persi
  • 288
  • 2 rooms
  • 1 bathroom

Property Description

REFED676708 - Ne Yzberisht, Tek Rruga Joklin Persi, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobiluar+Post Parkimi!!! Apartamenti ndodhet ne katin e tete teknik te nje pallati 9 katesh te ri dhe te mireadministruar me ashensor, me nje siperfaqe neto prej 90 m2. Apartamenti organizohet nga korridori i cili ben shperndarjen ne sallonin e ndenjes se bashku me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, dhome gjumi matrimoniale, dhome gjumi femijesh dhe tualeti. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, elektroshtepiake cilesore dhe te markave me te njohura, sistem kondicionimi ne cdo dhome, vetrata dopio xham dhe me grila etj. Se bashku me apartamentin eshte i perfshire dhe nje post parkimi prej 25m2 ne katin -1. Apartamenti orientohet drejt Jug-Lindjes. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje zone qe te ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone ne kontaktoni ne Agjensine Imobilare The RightDeal ne numrin 0674032997!!!

Property Details

Total Area 100m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 8
Zone Yzberisht
Street Rruga Joklin Persi
Construction Year 2010
Total Building Floors 9

Features

Mortgage Elevator Balcony Invested Recently Furnished South Orientation East Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
600€ / month
Tek 21 Dhjetori, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Totalisht... - 75m2
21 Dhjetori - Rruga Studenti

Tek 21 Dhjetori, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Totalisht i Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin 1 te nje pallati te vitit 2003 dhe ka nje siperfaq...

650€ / month
Tek Mozaiku Tiranes, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1... - 96m2
Mozaiku i Tiranës - Rruga Frederik Shiroka

Te Mozaiku i Tiranes Jepet Super Apartament 2+1+2 me Qira! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri te mireadministruar dhe ka siperfaqe...

450€ / month

500€ / month

Ne Fillim Te Freskut, Jepet Me Qira Super Apartament 2+... - 120m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fillim Te Freskut Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 Totaliosht I Investuar!! . Apartamenti ka siperfaqe totale 124m2 dhe organizohet ne nje korrid...