Tek Bulevardi I Ri, Jepet Me Qira Kati I Dyte I Nje Vile Me Super Pamje!!! - 125m2

Furnished
550€ / month

  • Rruga Gjon Mili
  • 118

Property Description

REFED676700 - Tek Rr. Gjon Mili Bulevardi i Ri Jepet Me Qira Kati I Dyte I Nje Vile Me Super Pamje !!! Ambjenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile 4 kateshe, me hapsire te bolleshme per dy vend parkimesh dhe me nje siperfaqe prej 125m2. Organizohet nga korridori shperndares, salloni i ndenjes se bashku me kendin e gatimit , dhome gjumi matrimoniale, dhome per femje dhe gjithashtu nje dhome tj qe mund te perdoret per dhome pritje ose femijesh , dy tualete me dritare. Ambienti eshte i investuar: termoizolim, izolim akustik. Orientohet drejt Jug- lindje-Veri-Perendim. Zona ne te cilen ndodhet ambjenti ka akses ne linjat urbane gjithashtu eshte nje zone shume e qete duke e bere te pershtatshme per familjare. Ambjenti eshte i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare Real Deal Properties ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Property Details

Total Area 125m2
Status
Active
Property Type Villa
Floor 2
Zone Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit
Street Rruga Gjon Mili
Construction Year 2008
Total Building Floors 4

Features

Residential Property Veranda Balcony Storehouse Parking Opportunity Toilet with Window Furnished South Orientation East Orientation West Orientation North Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

500€ / month
Te Ish Stacioni Trenit, Jepet Me Qira Super Apartament... - 123m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Karl Gega

Te Ish Stacioni Trenit Jepet Me Qira Super Apartament 2+1! Apartamenti ka nje siperfaqe prej 123m2 bruto dhe 109m2 neto , organizohet nga nje korrido...

600€ / month
Cmim i diskutueshem
Prane Bulevardit Te Ri, Jepet Me Qira Ambjent Per Zyre... - 92m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Jordan Misja

Afer Bulevardit te Ri, ne Kompleksin "Avid", Jepet Me Qira Apartament 2+1 per Zyre por dhe per Banim, ne nje ndertim te ri !!! Ambienti ndodhet ne kat...

4,500€ / month
Cmim i diskutueshem
Tek Rruga Jordan Misja, Jepen Me Qira Dy Vila Per Banim... - 1000m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Jordan Misja

Tek Rruga Jordan Misja, Jepen Me Qira Dy Vila Per Banim Ose Biznes!!! Vilat jane te organizuara me oborr te perbashket. Vila e pare organizohet ne tre...