Tek Ish Ekspozita, Jepet Me Qira Njesi Biznesi Buze Rruge!!! - 60m2

Partialy Furnished
600€ / month

  • Bulevardi Gjergj Fishta
  • 55

Property Description

REFED676681 - Tek Ish Ekspozita, Jepet Me Qira Njesi Biznesi Buze Rruge!!! Ambienti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 11 katesh, te pajisur me ashensor. Me nje siperfaqe neto 60 m2, ambienti organizohet ne dy hapesira te bollshme te ndara me xham, te cilat mund te kthehen lehtesisht ne gjendjen e meparshme si openspace dhe 1 tualet. Ambienti eshte i investuar: shtrimi me parket, termoizolim, izolim akustik, sistem kondicionimi. Gjithashtu, pallati ne te cilen ndodhet ambienti eshte i pajisur me sistem sigurie 24 ore. Ne pjesen e jashtme ka fasade xhami te pershtatshme per te bere te mundur reklamimin e biznesit. Eshte i pershtatshem per te ushtruar veprimtari te ndryshme biznesi: zyre programimi, zyre kontabiliteti, zyre avokatie, zyre projektesh, klinike dentare, laborator analizash. Momentalisht ambienti eshte i dhene me qira si laborator analizash. Shuma e qirase eshte e percaktuar ne vleren neto. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare Real Deal Properties ne numrin e kontaktit:+355674032997!!!

Property Details

Total Area 60m2
Status
Active
Property Type Business Unit
Floor 2
Zone Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat
Street Bulevardi Gjergj Fishta
Construction Year 2003
Total Building Floors 11

Features

Elevator Invested Recently Partially Furnished South Orientation Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

500€ / month
Tek Ish Ekspozita, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobil... - 80m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Rruga Nikolla Jorga

Tek Ish Ekspozita, tek Rruga "Nikolla Jorga" prane Restorant Tepelena jepet me qira apartament 2+1 me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne ka...

920,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Zonen E Ish Ekspozites, Shitet Ambient Biznesi Bashk... - 270m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Bulevardi Gjergj Fishta

Tek zona e ish Ekspozites shitet ambjent biznesi 270m² ne katin 0. Ambjenti eshte i investuar nga shitesi per bisnes kateringu dhe aktualisht eshte ne...

650€ / month
Cmim i diskutueshem
Tek Myslym Shyri, Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 I Mobi... - 120m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Rruga Him Kolli

Ne Myslym Shyr Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 I Bollshem!!! Ndodhet ne katin e 11 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte totalisht i mobi...