Perballe News24, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt!!! - 89m2

Furnished
105,000€

  • Rruga Aleksander Marteli
  • 939
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFED676680 - Perball New24 Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt !!! Apartamenti me siperfaqe neto 88.81 m2, ndodhet ne katin e 7 te nje pallati 7 katesh , organizohet nga korridori shperndares, salloni ndenjes me kendin e gatimit, dy dhomat e gjumit njera matrimoniale dhe tjetra mund te perdoret per dhome femijesh ,te dy ambientet kane dalje ne verande me siperfaqe te konsiderueshme, dhe dy tualete njeri me dritare dhe tjetri pa dritare . Ka orientim perfekt Lindje -Jug -Perendim, ben qe apartamenti te kete drite dhe diell gjate gjithe dites. Gjithashtu organizohet nga nje papafingo me hapsire te bolleshme . Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacione si edhe nje vizite ne prone mund te kontaktoni kompanine Real Deal Properties ne nr (+355) 0674032997 !

Property Details

Total Area 89m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 7
Zone Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane
Street Rruga Aleksander Marteli
Construction Year 2009
Total Building Floors 7

Features

Veranda Elevator More than one Balcony Balcony Parking Opportunity Toilet with Window Furnished South Orientation East Orientation West Orientation View Mortgage

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
138,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Ali Dem, Shitet Apartament 2+1 Bashke Me Garazhd - 81m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Ali Demi

Ne Ali Dem, prane Fushes se Ali Demit, shitet apartament 2+1 i bollshem dhe i sapo investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e pare dhe ka siperfaqe net...

110,000€
Cmim i diskutueshem
Te Xhamia E Tabakeve, Shitet Apartament 1+1 Perfekt Per... - 55m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Shyqyri Ishmi

Prane Xhamise Se Tabakeve, Afer Bulevardit Bajram Curri, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt, Shume Afer Unazes!!! Apartamenti ndodhet ne katin...

E RE
109,000€
Tek Kryqezimi I Shkolles Se Bashkuar, Prane Credins Ban... - 80m2
Rruga e Dibres - Selvia - Medrese - Farmacia 10 - Rruga Ilia Xhokaxhi

Tek Kryqezimi i Shkolles Se Bashkuar, Prane Credins Bank , Shitet Apartament 2+1, Totalisht I Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje palla...