Tek Rrethrrotullimi I Saukut Te Vjeter, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Pabanuar Me Pare!!! - 72m2

Furnished

400€ / month

380€ / month

  • Rruga Xhebrahimi
  • 242
  • 1 room
  • 1 bathroom

Property Description

REFED676672 - Tek Rrethrrotullimi i Saukut Te Vjeter, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Pabanuar Me Pare!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati 5 katesh, te pajisur me ashensor dhe me nje siperfaqe neto 72 m2. Organizohet nga korridori shperndares, salloni i ndenjes sebashku me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, dhome gjumi matrimoniale, tualeti me dritare. Apartamenti eshte i investuar: shtrimi me parket, termoizolim, izolim akustik. Orientohet drejt lindjes. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti, me akses ne linjat urbane , eshte shume e qete duke e bere te pershtatshme per familjare. Apartamenti eshte i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare Real Deal Properties ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Property Details

Total Area 72m2
Status
Active
Property Type Apartment 1+1
Floor 2
Zone Sauk
Street Rruga Xhebrahimi
Construction Year 2022
Total Building Floors 5

Features

Mortgage Elevator Balcony Invested Recently Toilet with Window Furnished East Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
500€ / month
Tek Liqeni I Thate, Jepet Me Qera Apartament 1+1, Me Ha... - 73m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Sina

Te Liqeni I Thate, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Me Shume Hapesire Dhe I Mireinvestuar!! Apartamenti ka nje hapesire totale prej 74 m², i pozicionuar n...

490€ / month
Tek Garden Residence Turdiu, Jepet Me Qira Apartament 1... - 62m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Garden Residence Turdiu, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar Me Post Parkimi Te Perfshire Ne Cmim. Apartamenti ka siperfaqe 62 m2 dhe ndodhet...

350€ / month
Tek Kopshti Botanik, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Me Ha... - 64m2
Kopshti Botanik - Rruga Selita e Vjeter

Tek Kopshti Botanik, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti ndohet ne katin e 3 te nje pallati 5 katesh, me ashensor. Pro...