Tek Rrethrrotullimi I Saukut Te Vjeter, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Pabanuar Me Pare!!! - 72m2

Furnished

400€ / month

380€ / month

  • Rruga Xhebrahimi
  • 251
  • 1 room
  • 1 bathroom

Property Description

REFED676672 - Tek Rrethrrotullimi i Saukut Te Vjeter, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Pabanuar Me Pare!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati 5 katesh, te pajisur me ashensor dhe me nje siperfaqe neto 72 m2. Organizohet nga korridori shperndares, salloni i ndenjes sebashku me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, dhome gjumi matrimoniale, tualeti me dritare. Apartamenti eshte i investuar: shtrimi me parket, termoizolim, izolim akustik. Orientohet drejt lindjes. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti, me akses ne linjat urbane , eshte shume e qete duke e bere te pershtatshme per familjare. Apartamenti eshte i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare Real Deal Properties ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Property Details

Total Area 72m2
Status
Active
Property Type Apartment 1+1
Floor 2
Zone Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke
Street Rruga Xhebrahimi
Construction Year 2022
Total Building Floors 5

Features

Mortgage Elevator Balcony Invested Recently Toilet with Window Furnished East Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
400€ / month
Ne Astir, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!!! - 78m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor dhe organizo...

E RE
450€ / month
Ne Rrugen E Dibres, Prane Komisariatit Nr.4, Jepet Me Q... - 75m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga e Dibrës

Ne Rrugen E Dibres, Prane Komisariatit nr.4, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Totalisht I Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje godine 3 kate...

460€ / month
Te Rruga Kavajes, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Sapo I... - 58m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Perballe Kompleksit Delijorgji, ne nje nga ndertimet me te mira te zones jepet me qira, apartament 1+1 i sapo investuar. Apartamenti organizohet ne nj...