Tek Kompleksi Contact, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Per Njesi Biznesi Ne Ndertim Te Ri!!! - 65m2

Unfurnished
500€ / month

  • Rruga Ramazan Bogdani
  • 172
  • 1 room
  • 1 bathroom

Property Description

REFED676660 - Tek Kompleksi Contact Jepet Me Qira Apartament 1+1 Per Njesi Biznesi !!! Ambienti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 7 katesh, te pajisur me ashensor. Me nje siperfaqe neto 65.3 m2, ambienti organizohet nga korridori shperndares, ambient i bollshe me dhe 1 tualet. Mund te perdoret per Zyra: Zyre Programimi, Zyre Kontabiliteti, Zyre Avokatie, Zyre Projektesh. Ambienti eshte i investuar me termoizolim, izolim akustik, shtrimi me parket. Zona ofron te gjitha facilitetet e nevojshme . Shuma e qirase eshte e percaktuar ne vleren neto. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare Real Deal Properties ne numrin e kontaktit:+355674032997!!!

Property Details

Total Area 65m2
Status
Active
Property Type Apartment 1+1
Floor 2
Zone Restorant Durresi - Siri Kodra - 5 Maj
Street Rruga Ramazan Bogdani
Construction Year 2023
Total Building Floors 7

Features

Elevator Balcony Invested Recently Not furnished South Orientation East Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
400€ / month
Ne Astir, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!!! - 78m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor dhe organizo...

E RE
450€ / month
Ne Rrugen E Dibres, Prane Komisariatit Nr.4, Jepet Me Q... - 75m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga e Dibrës

Ne Rrugen E Dibres, Prane Komisariatit nr.4, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Totalisht I Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje godine 3 kate...

460€ / month
Te Rruga Kavajes, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Sapo I... - 58m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Perballe Kompleksit Delijorgji, ne nje nga ndertimet me te mira te zones jepet me qira, apartament 1+1 i sapo investuar. Apartamenti organizohet ne nj...