Tek Kompleksi Contact, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Per Njesi Biznesi Ne Ndertim Te Ri!!! - 65m2

Unfurnished
500€ / month

  • Rruga Ramazan Bogdani
  • 172
  • 1 room
  • 1 bathroom

Property Description

REFED676660 - Tek Kompleksi Contact Jepet Me Qira Apartament 1+1 Per Njesi Biznesi !!! Ambienti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 7 katesh, te pajisur me ashensor. Me nje siperfaqe neto 65.3 m2, ambienti organizohet nga korridori shperndares, ambient i bollshe me dhe 1 tualet. Mund te perdoret per Zyra: Zyre Programimi, Zyre Kontabiliteti, Zyre Avokatie, Zyre Projektesh. Ambienti eshte i investuar me termoizolim, izolim akustik, shtrimi me parket. Zona ofron te gjitha facilitetet e nevojshme . Shuma e qirase eshte e percaktuar ne vleren neto. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare Real Deal Properties ne numrin e kontaktit:+355674032997!!!

Property Details

Total Area 65m2
Status
Active
Property Type Apartment 1+1
Floor 2
Zone Restorant Durresi - Siri Kodra - 5 Maj
Street Rruga Ramazan Bogdani
Construction Year 2023
Total Building Floors 7

Features

Elevator Balcony Invested Recently Not furnished South Orientation East Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

550€ / month
Prane Juridikut, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobilua... - 70m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Janos Hunyadi

Prane Juridikut, jepet me qira apartament 1+1 ne katin e 2-te te nje pallati te miradministruar me ashensor. Apartamenti ka strukture: sallon i ndjene...

500€ / month

550€ / month

Tek Komuna E Parisit, Prane Big Market, Jepet Me Qira A... - 76m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Skender Luarasi

Tek Komuna e Parisit, Prane Big Market, Jepet Me Qira Apartament 1+1, Me Orientim dhe Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 6 te nje pallat...

450€ / month

500€ / month

Prane Pazarit Te Ri, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Total... - 48m2
9 Katshet - Pazari i Ri - Shkolla e Kuqe - ATSH - Ministria e Jashtme - Rruga Hoxha Tahsim

Prane Pazarit Te Ri, Jepet Me Qira Apartament 1+1, Totalisht i Investuar!! Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te mire, per sa i perket nivelit te j...