Ne Selite, Shitet Vile 3 Kateshe E Mobiluar Me Pamje Fantastike Te Qytetit !!! - 355m2

Furnished
400,000€

  • Rruga Ilia Dilo Sheperi
  • 182

Property Description

REFED676645 - Ne Selite Shitet Vile 3 Kateshe Me Pamje Fantastike Te Qytetit !!! Vila organizohet ne 3 kate , oborr i sistemtuar me peme frutore dhe peme dekorative, si dhe vend dy posteparkimi ne oborr. Vila ka dhe një kopësht pas me me peme frutore ,siperfaqe totale trualli 168 m2 dhe siperfaqe ndertimi 102.60 m2. Kati perdhe eshte me siperfaqe 102.6m2 , kati pare siperfaqe 107.1m2 , siperfaqe verande 18.9m2 , siperfaqe katit te dyte 107.1m2 , siperfaqe verande 18.9m2 .Vila eshte e strukturuar ne kete menyre:, me ndricim natyral dhe organizohet nga salloni i ndenjes se bashku me kendin e gatimit, dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Gjithashtu dhe nekatet e tjera .Vila eshte nje ndertim i ri i vitit 2001. Orientim perfekt Jug-Lindje -Veri dhe Perendim cka ju mundeson diell dhe ndricim gjate gjith kohes. Disponon edhe post parkimi. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare RealDeal ne numrin 0674032997!!!

Property Details

Total Area 355m2
Status
Active
Property Type Villa
Floor 3
Zone Selite - Pallati Me Shigjeta - Ish Stacioni i Fundit i Tiranes se Re
Street Rruga Ilia Dilo Sheperi
Construction Year 2001
Total Building Floors 3

Features

More than one Balcony Balcony Parking Opportunity Furnished South Orientation East Orientation West Orientation North Orientation View Parking post Mortgage Toilet with Window

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

400,000€
Tek Swan Lake Rezidence, Shitet Super Vile Me Cmim Okaz... - 290m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Panorama e Liqenit

Tek Liqeni Farkes, Ne Swan Lake Rezidence, Shitet Super Vile Me Cmim Okazion!!! Swan Lake Residence, një residence e re me vila dhe apartamente, e cil...

730,000€
Ne Selite, Shitet Vile 4 Kateshe Me Papafingo Ne Nje Z... - 673m2
Selite - Pallati Me Shigjeta - Ish Stacioni i Fundit i Tiranes se Re - Selitë, Tirana

Tek Selita Shitet Vile 4 kate Plus Papafingo Ne Nje Zone Ne Zhvillim e Siper !!! Vila ka kater kate dhe nje papafingo , siperfaqja bruto eshte 720m2 ....