Ne Allias, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobiluar!!! - 73m2

Furnished
350€ / month

  • Rruga Njazi Meka
  • 143
  • 2 rooms
  • 1 bathroom

Property Description

REFED676609 - Ne Allias, Prane BigMarket, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati ekzistues, pa ashensor. Apartamenti ka siperfaqe neto te shfrytezueshme prej 73.10 m² dhe organizohet ne korridorin hyres, sallonin e ndenjies bashke me kendin e gatimit, dy dhoma gjumi, nje ballkon dhe nje tualet me dritare. Apartamenti eshte i investuar se fundmi. Orientimi i apartamentit eshte jug-perendim cka i mundeson diell ne pjesen me te madhe te dites. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha facilitetet e mundshme per nje jetese komode si linja transporti publik, shkolla, farmaci etj, cka e ben nje prone ideale per banim. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone ne kontaktoni ne Agjensine Imobilare The RightDeal ne numrin 0674032997!!!

Property Details

Total Area 73m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 5
Zone Paskuqan - Kamez - Allias - Tufine
Street Rruga Njazi Meka
Construction Year 1980
Total Building Floors 5

Features

Mortgage Balcony Invested Recently Toilet with Window Furnished South Orientation West Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

103,000€
Prane Bulevardit Te Ri, Shitet Apartament 2+1 Me Planim... - 98m2
Paskuqan - Kamez - Allias - Tufine - Unaza e Madhe

Prane Bulevadit Te Ri Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Perfekte!! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri 8-katesh te nje pallati ne...

115,000€
Prane Unazes Madhe, Ne Kompleksin "Golden Hand", Shitet... - 105m2
Paskuqan - Kamez - Allias - Tufine - Unaza e Madhe

Prane Unazes Madhe, Ne Kompleksin "Golden Hand", Shitet Apartament 2+1+2, Me Planimetri Perfekte. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 105.04 m2 d...

400€ / month
Cmim i diskutueshem
Prane Shkolles "Bajram Curri", Jepet Me Qira Apartament... - 70m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga Vangjel Capo

Afer Shkolles "Bajram Curri", ne rrugen Vangjel Capo, Jepet Apartament 2+1 Me Qera Me Hapsira Te Bollshme!!! Apartamenti organizohet nga korridori qe...