Ne Allias, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobiluar!!! - 73m2

Furnished
350€ / month

  • Rruga Njazi Meka
  • 143
  • 2 rooms
  • 1 bathroom

Property Description

REFED676609 - Ne Allias, Prane BigMarket, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati ekzistues, pa ashensor. Apartamenti ka siperfaqe neto te shfrytezueshme prej 73.10 m² dhe organizohet ne korridorin hyres, sallonin e ndenjies bashke me kendin e gatimit, dy dhoma gjumi, nje ballkon dhe nje tualet me dritare. Apartamenti eshte i investuar se fundmi. Orientimi i apartamentit eshte jug-perendim cka i mundeson diell ne pjesen me te madhe te dites. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha facilitetet e mundshme per nje jetese komode si linja transporti publik, shkolla, farmaci etj, cka e ben nje prone ideale per banim. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone ne kontaktoni ne Agjensine Imobilare The RightDeal ne numrin 0674032997!!!

Property Details

Total Area 73m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 5
Zone Paskuqan - Kamez - Allias - Tufine
Street Rruga Njazi Meka
Construction Year 1980
Total Building Floors 5

Features

Mortgage Balcony Invested Recently Toilet with Window Furnished South Orientation West Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
96,000€
Ne Paskuqan, Tek Kompleksi Aluna, Shitet Apartament 2+1... - 91m2
Paskuqan - Kamez - Allias - Tufine - Rruga Mehmet Gjevori

Ne Paskuqan, Tek Kompleksi Aluna, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Me Shume Drite!!!! Apartamenti ndodhet ne katin 2 te nje godine 9 kateshe, me ash...

70,000€
Okazion Kleringu! Tek Rezidenca "Apollo", Shitet Aparta... - 82m2
Paskuqan - Kamez - Allias - Tufine - Rruga Lidhja e Prizrenit

Prane Unazes Madhe, Ne Kompleksin "APOLLO", Shitet Apartament 2+1+2, Me Planimetri Perfekte. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 82.13 m2 dhe esh...

350€ / month
Tek Tregu Elektrik, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobi... - 120m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Todi Shkurti

Te Tregu Elektrik Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobiluar!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje ndertimi me 3 kate dhe organizohet nga korridori s...