Tek Rruga Jordan Misja, Jepen Me Qira Dy Vila Per Banim Ose Biznes!!! - 1000m2

Furnished
4,500€ / month

  • Rruga Jordan Misja
  • 124

Property Description

REFED676599 - Tek Rruga Jordan Misja, Jepen Me Qira Dy Vila Per Banim Ose Biznes!!! Vilat jane te organizuara me oborr te perbashket. Vila e pare organizohet ne tre kate: Kati i pare eshte i organizuar si apartament 2+1, me korridorin shperndares, dy dhoma gjumi, ambjentin e gatimit te vecuar, salloni, tualeti dhe ballkoni. Dy katet e tjera jane organizuar ne forme duplex me sallon te madh me oxhak funksional, ambjent gatimi me vete, dhome gjumi dhe tualet, ballkon. Me shkalle te brendshme ngjitemi ne korridor qe ka dy dhoma gjumi ku dhoma matrimoniale ka ne perberjen e saj tualet dhe garderobe, depo si dhe verande. Mobilimi eshte shume komod dhe modern. Vila e dyte organizohet ne dy kate banim. Kati zero eshte parkimi, salloni i bollshem, ambjenti i gatimit i vecuar, dhoma e ndenjes dhe tualeti. Ne katin e dyte komunikon me shkalle te brendshme dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon ne te dyja katet e viles. Vilat jepen me qira per banim ose per zyra dhe institucione. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare RealDeal ne numrin 0674032997!!!

Property Details

Total Area 1000m2
Status
Active
Property Type Villa
Floor 1
Zone Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit
Street Rruga Jordan Misja
Construction Year 2015
Total Building Floors 3

Features

Mortgage Veranda Garage More than one Balcony Balcony Invested Recently Parking Opportunity Toilet with Window Furnished South Orientation East Orientation West Orientation View Parking post

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

550€ / month
Cmim i diskutueshem
Tek Bulevardi I Ri, Jepet Me Qira Kati I Dyte I Nje Vil... - 125m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Gjon Mili

Tek Rr. Gjon Mili Bulevardi i Ri Jepet Me Qira Kati I Dyte I Nje Vile Me Super Pamje !!! Ambjenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile 4 kateshe, me...