Tek Ish-Ambasada Jugosllave, Jepet Me Qira Njesi Biznesi Me Lokacion Perfekt!!! - 140m2

Unfurnished

2,000€ / month

1,800€ / month

  • Rruga Naim Frashëri
  • 189
  • 3 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFED676591 - Tek Ish-Ambasada Jugosllave, Jepet Me Qira Njesi Biznesi Me Lokacion Perfekt!!! Ambienti ndodhet ne katin e 2 te nje vile 6 kateshe te mireadministruar, me hyrje me vete dhe garazh. Ka nje siperfaqe bruto 140m² ku 40m² eshte verande. Organizohet nga nje hapesire e bollshme dhe dy tualete. Prona ka nje lokacion perfekt dhe rrethohet me biznese te ndryshme si dhe me fluks levizjesh. Ambienti orientohet nga lindja dhe ne pjesen e jashtme ka fasade xhami, qe ben te mundur reklamimin e biznesit. Vendndodhja buze rruge e ben te pershtatshme per te ushtruar veprimtari te ndryshme biznesi si: Laborator Analizash, Zyra te ndryshme, etj. Per me shume informacion ose vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare Real Deal Properties ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Property Details

Total Area 140m2
Status
Active
Property Type Apartment 3+1
Floor 2
Zone Rruga Durresit
Street Rruga Naim Frashëri
Construction Year 2010
Total Building Floors 2

Features

Residential Property Veranda Garage Balcony Invested Recently Parking Opportunity Toilet with Window Not furnished East Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

2,000€ / month
Tek Etc, Jepet Me Qira Super Apartament 3+1+2 I Mobilua... - 195m2
ETC - Bajram Curri Boulevard

Tek ETC, Jepet Me Qira Super Apartament 3+1+2 I Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 dhe organizohet nga korridori shperndares, salloni i nden...

1,900€ / month
Qender Jepet Apartament 3+1+2 Per Qira Zyre Ose Banim! - 210m2
Qender - Rruga Abdi Toptani

Ne Qender te Tiranes jepet apartament me qira per Zyra ose banim me nje pamje fantastike nga Sheshi Skenderbej. Apartamenti ndodhet ne nje nga qendra...