Ne Misto Mame, Jepet Me Qira Njesi Biznesi Buze Rruge!!! - 42m2

Unfurnished
300€ / month

  • Rruga Thoma Koxhaj
  • 153

Property Description

REFED676534 - Ne Misto Mame, Jepet Me Qira Njesi Biznesi Buze Rruge!!! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati 8 katesh te mireadministruar, te pajisur me ashensor. Ka nje siperfaqe bruto 45 m2 dhe siperfaqe neto 35 m2. Organizohet nga nje hapesire e bollshme dhe tualeti. Ambienti orientohet nga lindja dhe ne pjesen e jashtme ka fasade xhami, qe ben te mundur reklamimin e biznesit. Vendndodhja buze rruge e ben te pershtatshme per te ushtruar veprimtari te ndryshme biznesi si: Laborator Analizash, Zyra te ndryshme, Dyqan Ushqimore etj. Per me shume informacion ose vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare Real Deal Properties ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Property Details

Total Area 42m2
Status
Active
Property Type Shop
Floor 1
Zone Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat
Street Rruga Thoma Koxhaj
Construction Year 2007
Total Building Floors 8

Features

Mortgage Elevator Not furnished East Orientation Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

300€ / month
Ne Kompleksin Mangalem 21, Jepet Me Qira Dyqan, I Persh... - 33m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Pasho Hysa

Tek Ali Demi, Ne kompleksin Mangalem 21, Jepet Me Qira Dyqan, I Pershtatshem Per Veprimtari Te Ndryshme Biznesi!!!! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje...

300€ / month
Cmim i diskutueshem
Ne Astir, Prane Kompleksit Molla , Jepet Me Qira Aparta... - 106m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Astrit Losha

Ne Astir, prane Bar Ryan, jepet me qira Apartament 2+1+2 i pamobiluar !!! Apartamenti ka siperfaqe bruto 106.4 m2 dhe siperfaqe neto 94.5m2. Apartamet...

300€ / month

400€ / month

Te Kompleksi Mangalem 21 Jepet Me Qira Dyqan Perfekt Pe... - 80m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Pasho Hysa

Ne Ali Dem, Te Kompleksi Mangalem 21 Jepet Me Qira Dyqan Pefekt Per Investim!! Dyqani ndodhet ne katin 0 te nje prej godinave te kompleksit dhe organi...