Tek Ambasador 3, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Me Lokacion Perfekt!!! - 115m2

Furnished
2,500€ / month

  • Rruga Dervish Hima
  • 95

Property Description

REFED676532 - Tek Ambasador 3, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Ne Zone Elitare!!! Ambienti ndohet ne katin e 7 ne ndertesen e Ambasador 3, ne nje nga godinat me prestigjoze ne Tirane. Ka nje siperfaqe neto 115 m2 dhe organizohet nga korridori shperndares, 3 ambiente zyrash, ambienti i ngrenies, depo dhe 2 tualete me ajrim. Eshte i mobiluar dhe i pershtatshem per zyra te ndryshme: Zyre Avokatie, Zyre Kontabiliteti, Zyre Programimi, Zyre Projektesh. Ambienti eshte totalisht i investuar: shtrim me parket, dritare dopio xham me grila veneciane, sistem kondicionimi, tavan i varur me ndricim led. Ndertesa ne te cilen ndodhet zyra eshte e pajisur me 4 ashensore, sherbim recepsioni dhe sistem sigurie 24 ore. Vlera e qirase prej 2.500 Euro/muaj eshte neto. Per me shume informacion ose vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare Real Deal Properties ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Property Details

Total Area 115m2
Status
Active
Property Type Office
Floor 7
Zone Rruga e Elbasanit - Liceu-RTSH - Ambasada Amerikane - Fakulteti Ekonomik
Street Rruga Dervish Hima
Construction Year 2015
Total Building Floors 22

Features

Mortgage Residential Property Elevator Balcony Storehouse Furnished North Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

2,500€ / month
Tek Garden Building, Jepet Me Qira Super Dublex Per Zyr... - 322m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Kavaja Street

Tek Garden Building, Ne Rrugen e Kavajes, Jepet Me Qira Super Dublex Per Zyra!!! Ambienti ndodhet ne katin e 3-4 te nje pallati te ri te sapo perfundu...