Tek Shkolla e Baletit, Shitet Njesi Biznesi Ideal Per Investim!!! - 75m2

Unfurnished
200,000€

  • Rruga Petro Nini Luarasi
  • 165

Property Description

REFED676511 - Tek Shkolla e Baletit, Shitet Njesi Biznesi Ideal Per Investim !!! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati 8 katesh te mireadministruar dhe ka nje siperfaqe neto 75 m2 ( nuk ka siperfaqe te perabshket). Organizohet ne 3 hapesira te ndara me gips dhe 2 tualete. Ambienti mund te kthehet shume lehte ne gjendjen e meparshme si openspace. Mund te perdoret per tipologji te ndryshme biznesi: Klinike Dentare, Laborator Analizash, Zyre Avokatie, Zyre Kontabiliteti, Zyre Projektesh. Ndodhet prane rruges dhe ka orientim drejt lindjes. Eshte i pajisur me fasade xhami, duke bere te mundur reklamimin e biznesit. Ambienti eshte i investuar: pllaka, sistem ajrimi, sistem kondicionimi qendror. Vendndodhja ne nje zone shume te zhvilluar e ben te pershtatshme per veprimtari te ndryshme biznesi. Momentalisht ambienti eshte dhene me qira si Klinike Mjekesore, ne vleren 700 mije leke, duke e bere nje mundesi te mire investimi. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare Real Deal Properties ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Property Details

Total Area 75m2
Status
Active
Property Type Business Unit
Floor 0
Zone Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane
Street Rruga Petro Nini Luarasi
Construction Year 2000
Total Building Floors 8

Features

Mortgage Not furnished North Orientation Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

210,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Tregu I Ri Elektrik, Shitet Super Apartament 2+1, I... - 113m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Ali Demi

Tek Tregu i Ri Elektrik, ne rrugen Ali Demi, Shitet Super Apartament 2+1+2 i Investuar Totalisht!!! Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim ose i tr...

130,000€
Cmim i diskutueshem

135,000€

Prane Shkolles Se Baletit, Shitet Njesi Ne Katin 0 Idea... - 92m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Mihal Grameno

Prane Shkolles Se Baletit, Shitet Njesi Ne Katin 0 Ideal Per Biznes!!! Njesi ka siperfaqe 92m² neto dhe me lartesi 5.20m². Ambjenti ka mundesi ndarje...

190,000€
Tek Selvia, Shitet Njesi Biznesi Ideale Per Investim !!... - 96m2
Rruga e Dibres - Selvia - Medrese - Farmacia 10 - Rruga e Saraçëve

Tek Selvia, Shitet Njesi Biznesi Ideale Per Investim !!! Ambjenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati 11 katesh te mireadministruar me ashensor . Ka nj...