Tek Blv. Bajram Curri, Jepet Me Qira Bodrum Me Pamje Nga Rruga!!! - 60m2

Unfurnished
470€ / month

  • Bajram Curri Boulevard
  • 141

Property Description

REFED676510 - Tek Blv. Bajram Curri, Prane Kinema Agimi, Jepet Me Qira Bodrum Me Pamje Nga Rruga!!! Ambienti ndodhet ne katin -1 te nje pallati 6 katesh dhe ka nje siperfaqe neto 60 m2. Organizohet nga nje hapesire e perbashket dhe nje tualet. Orientohet drejt veriut dhe ndodhet buze rruge. Bodrumi mund te perdoret per tipologji te ndryshme biznesi: Zyra te ndryshme, Piceri, Call Center etj. Zona ne te cilen ndodhet bodrumi eshte nga me te preferuarat, per shkak te afersise qe ka me qendren. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Property Details

Total Area 60m2
Status
Active
Property Type Shop
Floor 0
Zone Blloku
Street Bajram Curri Boulevard
Construction Year 1955
Total Building Floors 6

Features

Mortgage Not furnished North Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

300€ / month

400€ / month

Te Kompleksi Mangalem 21 Jepet Me Qira Dyqan Perfekt Pe... - 80m2
Ali Demi - Rruga Pasho Hysa

Ne Ali Dem, Te Kompleksi Mangalem 21 Jepet Me Qira Dyqan Pefekt Per Investim!! Dyqani ndodhet ne katin 0 te nje prej godinave te kompleksit dhe organi...

450€ / month
Te Pediatria Jepet Me Qira Dyqan Ne Katin 0 Per Tipolog... - 50m2
Pediatria - Rruga Kongresi i Manastirit

Te Pediatria Jepet Me Qira Dyqan Ne Katin 0 Per Tipologji Te Ndryshme Biznesi!!! Dyqani ndodhet ne katin zero te nje pallati ekzistues te mireadminist...

450€ / month
Tek Kodra E Diellit, Jepet Me Qira Dyqan I Pershtatshem... - 65m2
Kodra e Diellit - Rruga Shkelqim Fusha

Te Kodra E Diellit, jepet me qira dyqan i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi!! Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te miread...