Prane Rruges Jordan Misja, Jepet Me Qira Ambjent Biznesi Me Pamje Nga Rruga!!! - 70m2

Unfurnished

500€ / month

300€ / month

  • Rruga Jordan Misja
  • 138

Property Description

REFED676487 - Prane Rruges Jordan Misja, Jepet Me Qira Ambjent Biznesi Me Pamje Nga Rruga!!! Ambjenti ndodhet ne katin e 2 te nje vile te ndertuar ne vitin 2013. Ka shkallet me hyrje te vecuar si dhe fasade xhami me pamje nga rruga. Ambjenti ka nje siperfaqe prej 65m² neto, eshte openspace dhe disponon nje tualet. Ambjenti mund te sherbeje per biznese te ndryshme si klinike, parukeri, rrobaqepsi, etj. Zona ka kalueshmeri te larte cfare e ben nje mundesi te shkelqyer investimi. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone, kontaktoni me agjensine imobiliare Real Deal ne numrin 067 403 2997!

Property Details

Total Area 70m2
Status
Active
Property Type Business Unit
Floor 2
Zone Bulevardi i Ri
Street Rruga Jordan Misja
Construction Year 2013
Total Building Floors 3

Features

View Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

550€ / month
Cmim i diskutueshem
Tek Bulevardi I Ri, Jepet Me Qira Kati I Dyte I Nje Vil... - 125m2
Bulevardi i Ri - Rruga Gjon Mili

Tek Rr. Gjon Mili Bulevardi i Ri Jepet Me Qira Kati I Dyte I Nje Vile Me Super Pamje !!! Ambjenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile 4 kateshe, me...

600€ / month
Tek Ish Ekspozita, Jepet Me Qira Njesi Biznesi Buze Rru... - 60m2
Ish Ekspozita - Bulevardi Gjergj Fishta

Tek Ish Ekspozita, Jepet Me Qira Njesi Biznesi Buze Rruge!!! Ambienti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 11 katesh, te pajisur me ashensor. Me nje si...

600€ / month
Cmim i diskutueshem
Prane Bulevardit Te Ri, Jepet Me Qira Ambjent Per Zyre... - 92m2
Bulevardi i Ri - Rruga Jordan Misja

Afer Bulevardit te Ri, ne Kompleksin "Avid", Jepet Me Qira Apartament 2+1 per Zyre por dhe per Banim, ne nje ndertim te ri !!! Ambienti ndodhet ne kat...