Tek Rezidenca Kodra e Diellit 1, Shitet Njesi Biznesi Buze Rruge!!! - 100m2

Unfurnished
180,000€

  • Selitë, Tirana
  • 92

Property Description

REFED676451 - Tek Rezidenca Kodra e Diellit 1, Shitet Njesi Biznesi Buze Rruge!!! Ambjenti eshte open space dhe me fasade xhami , ka vetem nje tualet dhe shitet i pa mobiluar. Aktualisht eshte lene me qira per biznes Farmaci. Ka 110 m2 bruto dhe 100m2 neto. Zona ku ndodhet ka siguri maksimale pasi cdo ambjente monitorohet nga kamerat e sigurise dhe rojet 24 ore. Njesia eshte nje mundesi e shkelqyer investimi dhe me nje cmime okazion! Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !!

Property Details

Total Area 100m2
Status
Active
Property Type Business Unit
Floor 0
Zone Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit
Street Selitë, Tirana
Construction Year 2011
Total Building Floors 4

Features

Mortgage Residential Property Not furnished South Orientation East Orientation West Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

2,450€ / month
Tek Kodra E Diellit, Jepet Me Qira Njesi Biznesi, Buze... - 402m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Frang Bardhi

Tek Kodra e Diellit, Jepet Me Qera Njesi Biznesi, Buze Rruge Kryesore!!! Ambienti ndodhet ne katin 1 te nje pallati 8 katesh dhe ka nje siperfaqe brut...

787,000€
Tek Kodra E Diellit, Shitet Njesi Biznesi, Buze Rruge K... - 402m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Frang Bardhi

Tek Kodra e Diellit, Shitet Njesi Biznesi, Buze Rruge Kryesore!!! Ambienti ndodhet ne katin 1 te nje pallati 8 katesh dhe ka nje siperfaqe bruto 402 m...

372,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Komuna E Parisit, Shitet Ambient Komercial, Buze Rr... - 149m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Medar Shtylla

Tek Komuna Parisit, ne rrugen "Medar Shtylla", shitet Ambjent Komercial, ne nje pallat te vitit 2002, me ashensor dhe i mireadministruar. Ambjenti ka...