Ne Yzberisht, Shitet Njesi Biznesi Buze Rruge!!! - 84m2

Unfurnished
135,000€

  • Rruga Rexhep Shala
  • 208

Property Description

REFED676448 - Ne Yzberisht, Shitet Njesi Biznesi Buze Rruge!!! Ambjenti eshte i ndare ne dy njesi te ndryshme dhe aktualisht jane lene me qira. Ambjentet jane me fasade xhami dhe me vizibilitet nga kalimtaret e castit. Ambjentet mund te perdoren per biznese te ndryshme ose zyra. Njesit jane nje mundesi e shkelqyer investimi pasi zona ka kalueshmeri te larte dhe favorizohet nga rruget qe te cojne drejt unazes. Cmimi eshte okazion! Per me shume informacion dhe detaje, kontaktoni me Agjensine Imobilare RealDeal ne numrin 0674032997!!!

Property Details

Total Area 84m2
Status
Active
Property Type Business Unit
Floor 1
Zone Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat
Street Rruga Rexhep Shala
Construction Year 2008
Total Building Floors 9

Features

Mortgage South Orientation East Orientation North Orientation View Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

125,000€
Ne Astir, Shitet Apartament 2+1+2 Me Kubature Te Rregul... - 108m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Kompleksi Fratari Shitet Apartament 2+1+2 Tualete Me Kubature Te Rregullt. Apartamenti me siperfaqe totale 108.38 m2, neto 97.2 m2 ndodh...

770,000€
Ne Astir, Prane Pasticeri Nela 5, Shitet Njesi Biznesi,... - 412m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Tom Plezha

Ne Astir, prane Pasticeri Nela 5, Shitet Njesi Biznesi, Me Lokacion Perfekt!!! Ambienti ndodhet ne katin 1 te nje apallati 10 katesh, te mireadministr...

131,000€
Ne Astir, Shitet Apartament 2+1+2 Me Mundesi Pagese Me... - 114m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Bulevardi i Kasharit ne kompleksin "Urban Planning & Development" shitet Apartament 2+1 me organizim perfekt dhe mundesi pagese me keste...