Tek Kompleksi Magnet, Jepet me Qira Ambient Biznesi Me Fasade Xhami!!! - 84m2

Unfurnished
550€ / month

  • Rruga Frosina Plaku
  • 114

Property Description

REFED676401 - Tek 21 Dhjetori ,Kompleksi Magnet , Jepet me Qira Ambient Biznesi !!! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje prej pallateve te Kompleksit "Magnet" dhe ka nje siperfaqe 84m2, organizohet nga nje ambient openspace si dhe nje tualet. Ambienti eshte me fasade xhami duke krijuar keshtu nje mundesi shume te mire reklamimi per biznesin tuaj. Ambienti eshte i pershtatshem per te ushtruar aktivitete te ndryshme biznesi: Bar-Kafe, Piceri, Market, Laborator Analizash, Klinike Dentare etj. Orientimi eshte Lindje. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare RealDeal ne numrin 0674032997!!!

Property Details

Total Area 84m2
Status
Active
Property Type Business Unit
Floor 0
Zone 21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji
Street Rruga Frosina Plaku
Construction Year 2015
Total Building Floors 11

Features

Residential Property Not furnished East Orientation View Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
500€ / month
Cmim i diskutueshem
Te 21 Dhjetori Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!... - 56m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Muhamet Gjollesha

Te 21 Dhjetori Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te mire, per sa i perket nivelit te jeteses, qetesise,...

450€ / month
Tek Nisharaku, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Pershtats... - 60m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Shefqet Musaraj

Tek Nisharaku, prane Ish-Uet Jepet Me Qira Apartament 1+1 i pershtatshem per zyra. Apartamenti ka siperfaqe 60 m2 , ndodhet ne katin e dyte te nje pal...

600€ / month
Tek 21 Dhjetori, Pas Auto Kadiut, Jepet Me Qira Apartam... - 70m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - 21 Dhjetori

Tek 21 Dhjetori, Pas Auto Kadiut, Jepet Me Qira Apartament 2+1+Depo. Apartamenti ndodhet ne kati e 3 te nje pallati te mirembajtur dhe organizohet nga...