Te Ish Parku i Autobuzave, Prane Supermarket Xhangolli, Shitet Ambient Biznesi Ideal Per Investim!!! - 112m2

Partialy Furnished
280,000€

  • Rruga Ndre Mjeda
  • 67

Property Description

REFED676398 - Te Ish -Parku i Autobuzave, Prane Supermarket Xhangolli, Shitet Ambient Biznesi Ideal Per Investim!!! Ambienti ,me siperfaqe bruto 111.4 dhe neto 106.8, ndodhet ne katin 0 te nje pallati 8 katesh te mireadministruar me ashensor. Ambienti eshte i ndare me gips ne 4 hapesira dhe mund te kthehet shume lehte ne gjendjen e meparshme si openspase. Prona ka fasade xhami ne pjesen lindore dhe perendimore, duke bere te mundur reklaminin te biznesit. Per shkak te vendndodhjes, ambienti eshte nje mundesi shume e mire per te zhvilluar aktivitete te ndryshme biznesi: Bar-Kafe, Piceri, Laborator Analizash, Klinike Dentare,Zyre Avokatie, Zyre Kontabel, Call Center etj. Zona ne te cilen ndodhet ambienti ka te gjitha facilitetet e mundshme dhe eshte e pajisur me dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume Informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare Real Deal Properties ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Property Details

Total Area 112m2
Status
Active
Property Type Business Unit
Floor 0
Zone 21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji
Street Rruga Ndre Mjeda
Construction Year 2009
Total Building Floors 8

Features

Mortgage Not furnished East Orientation West Orientation Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

317,500€
Cmim i diskutueshem
Prane 21 Dhjetorit, Shitet Njesi Biznesi Me Hapesire Te... - 145m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Frederik Shiroka

Shitet njesi biznesi me hapesira te bollshme prane 21 Dhjetori te rruga Frederik Shiroka! Ambjenti eshte open space dhe aktualisht eshte lene me qira....

550€ / month
Cmim i diskutueshem
Tek Kompleksi Magnet, Jepet Me Qira Ambient Biznesi Me... - 84m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Frosina Plaku

Tek 21 Dhjetori ,Kompleksi Magnet , Jepet me Qira Ambient Biznesi !!! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje prej pallateve te Kompleksit "Magnet" dhe ka...

650,000€
Cmim i diskutueshem
Afer Kryqezimit Te 21 Dhjetorit, Shitet Ambient Komerci... - 80m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Muhamet Gjollesha

Ne nje nga zonat me dinamike te qytetit, ndermjet Inxhinerise se Ndertimit dhe 21 Dhjetorit, ne rrugen Muhamet Gjollesha, buze rruge, shitet Ambjent K...