Ne Astir, Kompleksi Green City, Shitet Ambient Biznesi I Pashfytezuar Me Pare!!! - 173m2

Unfurnished

557,000€

400,000€

  • Rruga Nexho Konomi
  • 197

Property Description

REFED676395 - Ne Astir, Kompleksi Green City, Shitet Ambient Biznesi I Pashfytezuar Me Pare!!! Ambienti ndidhet ne katin 0 te nje prej pallateve te Kompleksit "Green City" dhe ka nje siperfaqe neto 144.7 dhe verande 28.3 m2. Ambienti eshte i pershtatshem per te ushtruar aktivitete te ndryshme biznesi: Bar-Kafe, Piceri, Market, Laborator Analizash, Klinike Dentare etj. Eshte i aksesueshem nepermjet dy hyrjeve, orientim jug-veri pergjate seciles ka fasade xhami ballore. Pozicionimi ne nje zone mjaft te zhvillluar e ben nje mundesi te mire investimi. Kompleksi “Green City” perfshin nje siperfaqe mbi 3 hektare toke, e gjitha e trajtuar dhe kompletuar me ambiente multifunksionale dhe relaksuese. Në teresi kompleksi perbehet nga 520 apartamente banimi, rreth 100 njesi sherbimesh ne katin perdhe, mbi 700 vende parkimi nentoke, me nje sistem te plotesuar rrugesh dhe trotuaresh ne te gjithe perimetrin e tij. Ne kompleks janë parashikuar dy pishina per femije dhe dy pishina per te rritur me nje siperfaqe prej 350 m2. Pjesa “Green” e kompleksit perbehet nga mbi 6000 m² sipërfaqe e mbjelle me bar natyral, mbi 750 peme dekorative te larta, mbi 500 peme dekorative te uleta dhe mbi 500 m gardh me shkurre dekorative, te gjitha te mirembajtura me nje sistem automatik vaditje me uje nentokesor. Ne kompleks jane parashikuar te ndertohen tre fusha sportive per nje larmishmeri sportesh ,mbi 8 kënde lojerash per femije dhe rreth 180 stola te vendosur ne te gjitha pozicionet e kompleksit. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare Real Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Property Details

Total Area 173m2
Status
Active
Property Type Business Unit
Floor 0
Zone Astir
Street Rruga Nexho Konomi
Construction Year 2018
Total Building Floors 7

Features

Mortgage Not furnished South Orientation North Orientation View Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

1,200€ / month
Cmim i diskutueshem
Ne Astir, Jepet Me Qira Njesi Biznesi, I Pershtatshem P... - 120m2
Astir - Rruga Xhavit Shyqyri Demneri

Ne Astir, Prane Kompleksit Molla, Jepet Me Qira Njesi Biznesi I Pershtatshem Per Veprimtari Te Ndryshme Biznesi!!! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje...

140,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Astir, Shitet Ambient Komercial Ne Ndertim Te Ri!!! - 70m2
Astir - Rruga Loni Ligori

Ne Astiir, ne rrugen "Loni Ligori", shitet ambient komercial në katin zero të një pallati te ri me administrim shumë të mirë. Ambienti është i ndarë n...

530,000€
Cmim i diskutueshem

550,000€

Ne Astir, Shitet Njesi Biznesi Me Super Lokacion !!! - 336m2
Unaza e Re - Rruga Aleksandri i Madh

Tek Unaza e Re Astir Shitet Njesi Biznesi 256m2 Me Super Lokacion !!! Ambienti ka siperfaqe 336m2 nga te cilat 256m2 eshte njesi biznesi dhe 80m2 j...