Te Liqeni i Thate, Ne Kompleksin Green Terrace, Shitet Apartament 2+1 Me Super Pamje!!! - 172m2

Partialy Furnished
320,000€

  • Rruga Hamdi Sina
  • 356
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFED676393 - Te Liqeni i Thate, Ne Kompleksin Green Terrace, Shitet Apartament 2+1 Me Super Pamje!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati 7 katesh te mireadministruar me ashensor. Ka nje siperfaqe bruto 143 m2 dhe siperfaqe neto 117.3 m2 nga te cilat verande. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes sebashku me kendin e gatimit, dhome matrimoniale, dhome gjumi, 2 tualete, veranda e aksesueshme nga salloni ndenjes dhe dhoma matrimoniale. Apartamenti ka nje orientim drejt jugut, duke mundesuar ndricim natyral gjate gjithe dites dhe nje pamje fantastike te zones. Ne pallatin ne te cillin ndodhet apartamenti jane realizuar punime shume cilesore: termoizolim, izolimi akustik, dritare dopioxham. Vendndodhja ne nje zone te qete e ben te pershtatshem per te realizuar nje jetese komode dhe larg zhurmave te qytetit. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare Real Deal Properties ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Property Details

Total Area 172m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 7
Zone Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate
Street Rruga Hamdi Sina
Construction Year 2017
Total Building Floors 7

Features

Veranda Elevator Toilet with Window Partially Furnished South Orientation View Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

299,000€
Cmim i diskutueshem

310,000€

Tek Liqeni I Thate Shitet Duplex 3+1+3 Me Pamje Nga Liq... - 150m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Peti

Tek Liqeni i That Shitet Dupleks 3+1+3 Me Pamje Nga Liqeni!!! Dupleksi ka nje siperfaqe prej 150m2 bruto dhe 144m2 neto dhe ndodhet ne katin e 3 dhe t...

750€ / month
Tek Kopshti Zologjik, Jepet Me Qira Duplex 2+1 Me Parki... - 81m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Eduard Mano

Tek Kopshti Zologjik, Jepet Me Qira Duplex 2+1 Me Parkim Te Perfshire Ne Cmim !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati 6 katesh. Prona ka n...

206,000€
Te Liqeni Thate, Shitet Super Apartament 2+1+2 Ne Nder... - 118m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Hamdi Garunja

Te Liqeni Thate Shitet Super Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Te Ri!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 5-katesh ne ndertim e siper, aktuali...