Tek Ish Parku i Autobuzave, Shitet Njesi Biznesi Ideal Per Investim!!! - 33m2

Unfurnished
76,000€

  • Rruga Frosina Plaku
  • 161

Property Description

REFED676386 - Te Ish Parku i Autobuzave, Prane Report Tv, Shitet Njesi Biznesi !!! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati 4 katesh dhe ka nje siperfaqe neto 33 m2. Eshte i pershtatshem per te ushtruar aktivitete te ndryshme biznesi: Laborator Analizash, Zyre Avokatie, Zyre Kontabiliteti, Klinike Dentare etj.. Ambienti ndodhet ne nje zone te zhvilluar dhe eshte nje mundesi e mire investimi. Per me shume informacion ne lidhje me pronen dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare Real Deal Properties ne numrin e kontaktit +355674032997!!!

Property Details

Total Area 33m2
Status
Active
Property Type Shop
Floor 0
Zone 21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji
Street Rruga Frosina Plaku
Construction Year 2005
Total Building Floors 7

Features

Not furnished North Orientation Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

70,000€
Tek Kompleksi Tower Bridge, Shitet Dyqan Me Fasade Xham... - 40m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga e Dibrës

Tek Kompleksi Tower Bridge, Shitet Dyqan Me Fasade Xhami Per Aktivitete Te Ndryshme Tregtare!!! Ambienti Tregtar ndodhet ne katin e 1, te njeres prej...

70,000€
Ne Fresk, Shitet Dyqan Perfekt Per Investim!! - 42m2
Fresk - Linze - Dajt - Rruga Shefqet Kuka

Ne Fresk Shitet Dyqan Perfekt Per Investim!! Dyqani ndodhet ne fillim te rruges se teleferikut dhe ka fasade xhami nga rruga kryesore, e cila i jep nj...

450,000€
Ne Rrugen Ndre Mjeda, Tek Kompleksi Star Shitet Ambient... - 195m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Ndre Mjeda

Ne Rrugen Ndre Mjeda, tek kompleksi Star shitet ambient komercial me cmim Okazion. Ambienti ka nje siperfaqe neto prej 195 m2 dhe munde te perdoret pe...