Te Bulevardi Zogu I, Prane Hotel Interkontinental, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Vendndodhje Perfekte!!! - 116m2

Furnished

800€ / month

700€ / month

  • Rruga Bardhok Biba
  • 224
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFED676385 - Te Buluvardi Zogu I, Prane Hotel Interkontinental, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Vendndodhje Perfekte!!! Apartamenti ndodhet ne katin e pare te banimit te nje pallati 10 katesh te mireadministruar me ashensor dhe ka nje siperfaqe neto 105 m2. Organizohet nga salloni i ndenjes sebashku me kendin e gatimit, dhoma matrimoniale me dalje ne ballkon, dhome gjumi, 2 tualete dhe depo. Apartamenti eshte totalisht i investuar: sistemi kapot, dritare dopio xham , sistem kondicionimi multisplit, shtrimi me parket (pervec sallonit te ndenjes). Vendndodhja fantastike ne qender te qytetit ofron te gjitha lehtesie e mundshme per nje jetese komode. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobililare Real Deal Properties ne numrin e kontaktit: +355674032997!

Property Details

Total Area 116m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 3
Zone Qender
Street Rruga Bardhok Biba
Construction Year 2012
Total Building Floors 10

Features

Mortgage Elevator Balcony Storehouse Furnished North Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

800€ / month
Tek Komuna E Parisit, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2, I... - 100m2
Komuna e Parisit - Rruga Prokop Mima

Tek Komuna e Parisit Jepet me Qera Apartament 2+1+2, I Sapo Investuar. Apartamenti ndodhet fare prane "Kristal Center", ne nje zone qe ofron te gjitha...

800€ / month
Tek Pazari I Ri, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Lokaci... - 120m2
Pazari i Ri - Rruga Hoxha Tahsim

Tek Pazari i Ri, Jepet Me Qera Apartament 2+1 Me Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 7 katesh, me ashensor dhe ka nje...

730€ / month
Te Komuna E Parisit, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Ar... - 80m2
Komuna e Parisit - Rruga Medar Shtylla

Te Komuna E Parisit Jepet Me Qera Apartament 2+1 I Super Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 11 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor me...