Tek Kopshti Botanik, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt!!! - 105m2

Furnished

700€ / month

650€ / month

  • Rruga Selita e Vjeter
  • 254
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFED676354 - Te Kopshti Botanik, Prane Xhamise, Jepet me Qira Apartament 2+1 Me Planimetri te Rregullt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 teknik te nje pallati 5 katesh te mireadministruar me ashensor. Organizohet nga salloni i ndenjes sebashku me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, dhoma matrimoniale, dhome gjumi, 2 tualete. Apartamenti orientohet drejt perendimit. Ne cmim perfshihen dhe nje garazh me 2 poste parkimi. Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te qete duke e bere te pershtatshem per familjare. Per me shume informacion ne lidhje me apartamentin dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare Real Deal Properties ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Property Details

Total Area 105m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 4
Zone Kopshti Botanik
Street Rruga Selita e Vjeter
Construction Year 2015
Total Building Floors 5

Features

Garage Balcony Toilet with Window Furnished West Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
600€ / month
Tek 21 Dhjetori, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Totalisht... - 75m2
21 Dhjetori - Rruga Studenti

Tek 21 Dhjetori, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Totalisht i Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin 1 te nje pallati te vitit 2003 dhe ka nje siperfaq...

230,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Kopshti Botanik, Shitet Apartament 2+1+2 Totalisht... - 108m2
Kopshti Botanik - Rruga Selita e Vjeter

Tek Kopshti Botanik Shitet Apartament 2+1+2 Totalisht i Mobiluar. Apartamenti ka siperfaqe totale 108 m2, nga te cilat 97.5m2 eshte siperfaqja neto....

800€ / month
Tek Komuna E Parisit, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2, I... - 100m2
Komuna e Parisit - Rruga Prokop Mima

Tek Komuna e Parisit Jepet me Qera Apartament 2+1+2, I Sapo Investuar. Apartamenti ndodhet fare prane "Kristal Center", ne nje zone qe ofron te gjitha...