Tek Pallatet Çabej, Jepet Me Qira Ambient Biznesi Me Fasade Xhami!!! - 32m2

Unfurnished

350€ / month

250€ / month

  • Rruga Thoma Koxhaj
  • 151

Property Description

REFED676320 - Ne Yzberisht, Te Pallatet Çabej Jepet me Qira Ambient Biznesi !!! Ndodhet ne katin 0 te nje pallati 8 katesh dhe ka nje siperfaqje 32 m2. Ambienti eshte perdorur me pare si bar-kafe, por mund te perdoret per tipologji te ndryshme biznesi : Laborator Analizash, Klinike Dentare, Zyre Avokatie,, Zyre Programimi, Zyre Projektimi. Ambienti ka nje fasade xhami, qe mundeson reklamimin e biznesit dhe orientohet drejt perendimit. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare Real Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Property Details

Total Area 32m2
Status
Active
Property Type Business Unit
Floor 0
Zone Yzberisht
Street Rruga Thoma Koxhaj
Construction Year 2007
Total Building Floors 8

Features

West Orientation View Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
250€ / month
Tek Rruga Frederik Shiroka, Jepet Njesi Biznesi Me Qira... - 30m2
Rr. e Kavajes - Rruga Frederik Shiroka

Tek Rruga Frederik Shiroka, Jepet Njesi Biznesi Me Qera I Pershtatshem Per Veprimtari Te Ndryshme Biznesi!!! Ambienti ndodhet ne katin 1 te nje godin...

1,000€ / month
Ne Yzberisht, Jepet Me Qira Ambient Komercial Open Spac... - 85m2
Yzberisht - Rruga Joklin Persi

Ne Yzberish ,Ne Rrugen Joklin Persi , Jepet Me Qira Ambient Komercial Open Space !!! Ambienti ndodhet ne katin zero te nje pallati 8-katesh dhe organi...

450€ / month
Cmim i diskutueshem
Tek Rruga E Durresit, Jepet Me Qira Njesi Biznesi Me Lo... - 30m2
Rruga Durresit - Rruga e Durrësit

Tek Rruga e Durresit, Jepet Me Qira Njesi Biznesi Me Lokacion Perfekt!!! Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje ambjenti 1 katesh te mireadministrua...