Tek Pallatet Çabej, Jepet Me Qira Ambient Biznesi Me Fasade Xhami!!! - 32m2

Unfurnished

350€ / month

250€ / month

  • Rruga Thoma Koxhaj
  • 155

Property Description

REFED676320 - Ne Yzberisht, Te Pallatet Çabej Jepet me Qira Ambient Biznesi !!! Ndodhet ne katin 0 te nje pallati 8 katesh dhe ka nje siperfaqje 32 m2. Ambienti eshte perdorur me pare si bar-kafe, por mund te perdoret per tipologji te ndryshme biznesi : Laborator Analizash, Klinike Dentare, Zyre Avokatie,, Zyre Programimi, Zyre Projektimi. Ambienti ka nje fasade xhami, qe mundeson reklamimin e biznesit dhe orientohet drejt perendimit. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare Real Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Property Details

Total Area 32m2
Status
Active
Property Type Business Unit
Floor 0
Zone Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat
Street Rruga Thoma Koxhaj
Construction Year 2007
Total Building Floors 8

Features

West Orientation View Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

430€ / month
Ne Astir, Tek Kompleksi Fratari, Jepet Me Qira Apartam... - 60m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Kompleksi Fratari, Jepet Me Qira Apartament 1+1, I Pa Banuar Me Pare !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 banim te nje pallati me ashen...

350€ / month

400€ / month

Ne Astir, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!!! - 78m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor dhe organizo...

400€ / month
Ne Astir, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Me Lokacion Perf... - 71m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Foto Xhavella

Ne Astir, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Me Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin7 (jo i fundit) te nje pallati me ashensor. Prona ka nje sip...