Në Rrugën Mihal Grameno, Jepet Me Qira Njesi Biznesi Buzë Rruge!!! - 56m2

Unfurnished
300€ / month

  • Rruga Vath Koreshi
  • 100

Property Description

REFED676304 - Jepet me qira dyqan te rruga Mihal Grameno prane bar Lej Laj. Ambienti pozicionohet buze rruge dhe ka vizibilitet nga kalimtaret. Dyqani ka nje siperfaqe totale prej 55m2. Mund te perdoret per lloje te ndryshme biznesi ose zyre. Aktualisht dyqani eshte bosh i pa mobiluar. Per me shume informacion na kontaktoni!

Property Details

Total Area 56m2
Status
Active
Property Type Business Unit
Floor 0
Zone Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane
Street Rruga Vath Koreshi
Construction Year 1990
Total Building Floors 5

Features

Mortgage Toilet with Window Partially Furnished View Window screens South Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

250€ / month
Tek Rruga Frederik Shiroka, Jepet Njesi Biznesi Me Qira... - 30m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga Frederik Shiroka

Tek Rruga Frederik Shiroka, Jepet Njesi Biznesi Me Qera I Pershtatshem Per Veprimtari Te Ndryshme Biznesi!!! Ambienti ndodhet ne katin 1 te nje godin...

300€ / month
Ne Kompleksin Mangalem 21, Jepet Me Qira Dyqan, I Persh... - 33m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Pasho Hysa

Tek Ali Demi, Ne kompleksin Mangalem 21, Jepet Me Qira Dyqan, I Pershtatshem Per Veprimtari Te Ndryshme Biznesi!!!! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje...

250€ / month
Cmim i diskutueshem

350€ / month

Tek Pallatet Çabej, Jepet Me Qira Ambient Biznesi Me Fa... - 32m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Thoma Koxhaj

Ne Yzberisht, Te Pallatet Çabej Jepet me Qira Ambient Biznesi !!! Ndodhet ne katin 0 te nje pallati 8 katesh dhe ka nje siperfaqje 32 m2. Ambienti esh...