Ne Ali Demi, Shitet Vile 3-kateshe Perfekte Per Investim !!! - 400m2

Furnished
600,000€

  • Rruga Pasho Hysa
  • 156

Property Description

REFED676279 - Ne Ali Dem ,Rruga Pasho Hysa, Shitet Vile 3-kateshe , Mundesi E Mire Investimi !!! Vila organizohet ne 2 kate plus papafingo. Me oborr me siperfaqe totale trualli 702 m2 dhe siperfaqe ndertimi 400 m2. Vila eshte e strukturuar ne kete menyre: Kati zero : eshte e ndare ne 2 apartamente 2+1 me organizim ,korridor hyrje, sallon se bashku me kendin e gatimit dhe dalje ne ballkon , dhoma e gjumit matrimoniale me dalje ne ballkon, dhoma e femijeve dhe tualeti me dritare , aktualisht te dy apartamentet jane te dhena me qera. Kati i pare : eshte i organizuar ne 2 apartamente 2+1+2 dhe 1+1. Kati 3 : eshte papafingo dhe eshte e pa rregulluar eshte openspace. Prona eshte nje mundesi e mire investimi si per banim , por edhe per tu dhene per rindertim pasi ne zone eshte projekti per ndertimin e pallateve . Orientim perfekt Jug-Lindje dhe Perendim cka ju mundeson diell dhe ndricim gjate gjith kohes .Disponon poste parkimi. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare The Right Deal ne numrin 0674032997!!!

Property Details

Total Area 400m2
Status
Active
Property Type Villa
Floor 1
Zone Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane
Street Rruga Pasho Hysa
Construction Year 2002
Total Building Floors 3

Features

Mortgage More than one Balcony Balcony Storehouse Toilet with Window Furnished South Orientation East Orientation West Orientation View Parking post

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

Ne Ali Dem ,Shitet Super Vile Individuale Me Pishine !!... - 463m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Pasho Hysa

Prane Kompleksit Mangalem 21,Shitet Vile Individuale me pishine,mundesi pagese me keste.Vila organizohet ne 2 kate mbi toke dhe me 1 kat nentoke bodru...

700,000€
Ne Ali Dem, Shitet Vile Individuale Ne Faze Perfundimta... - 386m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Pasho Hysa

Prane Kompleksit Mangalem 21,Shitet Vile individuale 2 kateshe,mundesi pagese me keste.Vila organizohet ne 2 kate,oborr dhe vend parkimi i jashtem per...

600,000€
Tek Turquoise Marine, Ne Gjirin E Lalzit Shitet Super V... - 440m2
Gjiri i Lalzit - Rruga e bregdetit

Shitet super Vile T2 tek Turquoise Marina! Turquoise Marina është ndër projektet më të mëdhaja, jo vetëm në Shqipëri, por edhe në rajonin e Ballkanit,...