Prane QSUT, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Pa Mobiluar !! - 80m2

Unfurnished

400€ / month

350€ / month

  • Rruga e Dibres
  • 297
  • 2 rooms
  • 1 bathroom

Property Description

REFED676257 - Prane QSUT, Rruga E Dibres ,Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Pa Mobiluar !! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim te nje pallati ekzistues 3 katesh. Apartamenti organizohet ne korridorin hyres i cili ben shperndarjen e ambienteve, salloni i bollshem me kend gatimi me vete ,dhoma e gjumit matrimoniale ,dhoma e femijeve dhe tualeti me dritare . Apartamenti disponon vetem kuzhinen e gatimit. Jepet me Qira bosh ose i mobiluar. Apartamenti ka orientim drejt Jugut dhe Perendimit. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare RealDeal ne numrin 0674032997!!!

Property Details

Total Area 80m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 2
Zone Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku
Street Rruga e Dibres
Construction Year 1980
Total Building Floors 3

Features

Mortgage Storehouse Toilet with Window Not furnished South Orientation West Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
450€ / month
Ne Rrugen E Dibres, Prane Komisariatit Nr.4, Jepet Me Q... - 75m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga e Dibrës

Ne Rrugen E Dibres, Prane Komisariatit nr.4, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Totalisht I Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje godine 3 kate...

E RE
500€ / month
Ne Rrugen E Dibres, Prane Komisariatit Nr.4, Jepet Me... - 115m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga e Dibrës

Ne Rrugen E Dibres, Prane Komisariatit nr.4, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Totalisht I Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje godine 3 kat...

420€ / month

450€ / month

Pas Spitalit Amerikan 2, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I... - 50m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga Lluke Kacaj

Pas Spitalit Amerikan 2, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Sapo Investuar Dhe I Pa Banuar Me Pare !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5, te fundit te nje...