Ne Paskuqan, Jepet Me Qira Vile Me Hapesira Te Bollshme !!! - 170m2

Furnished
800€ / month

  • Rruga Dali Lita
  • 138

Property Description

REFED676236 - Ne Paskuqan, ne rruga Dali Lita, jepet me qira kati i pare dhe i dyte !!! Kati 0 funksionon si depo. Kati i pare organizohet nga korridori i cili ben shperndarjen ne sallonin e bollshem se bashku me kuzhinen e gatimit dhe dalje ne ballkon, dhome gjumi dhe tualeti me dritare. Me shkalle te brendshme ngjitemi ne katin e dyte i cili organizohet ne dy dhoma gjumi secila me dalje ne verande, tualeti me dritare dhe veranda e madhe qe te ofron pamje te lire. Ne oborr mund te parkohen lehtesisht dy automjete. E gjithe vila ka orientim Lindje dhe Jug-Perendim. Preferohen kliente per qira afatgjate. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !!

Property Details

Total Area 170m2
Status
Active
Property Type Villa
Floor 2
Zone Paskuqan - Kamez - Allias - Tufine
Street Rruga Dali Lita
Construction Year 2010
Total Building Floors 3

Features

Mortgage Veranda More than one Balcony Balcony Storehouse Toilet with Window Furnished South Orientation East Orientation West Orientation View Parking post

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

300,000€
Prane Ures Se Institutit, Shitet Vile 3 Kateshe Me Orie... - 266m2
Paskuqan - Kamez - Allias - Tufine - Rruga Petrit Radovicka

Prane Shkolles Gjergj Fishta, Shitet Vile 3 Kateshe me Orientim Perfekt!!! Vila ka nje siperfaqe per secilin kat 99.6 m2 neto dhe siperfaqe e te 3 kat...