Te Rruga E Kavajes, Jepet Me Qira Apartament 3+1+2+Post Parkimi, Pjeserisht I Mobiluar !! - 123m2

Partialy Furnished
650€ / month

  • Kavaja Street
  • 148
  • 3 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFED676206 - Te Rruga E Kavajes,Prane Sophie Caffe, Jepet Me Qira Apartament 3+1+2+Post Parkimi, Pjeserisht I Mobiluar !! Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim te nje ndertese private 4-kateshe. Organizohet nga koridori qe ben shpendarjen ne sallonin e ndenjes se bashku me kuzhinen e gatimit dhe dalje ne ballkon , dhoma e gjumit matrimoniale me dalje ne ballkon ,dhoma e gjumit te femijeve ,dhoma e gjumit pritje dhe dy tualete me dritare . Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar si ne foto . Orientim Jug-Lindje dhe perendim. Se bashku me apartamentin eshte edhe nje post parkimi. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me te kerkuara dhe ofron te gjitha facilitetet ,shume afer qendres se qytetit .Apartamenti disponon dokumnetacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone kontaktoni me Agjensine Imobiliare Real Deal +355 67 403 2997 !

Property Details

Total Area 123m2
Status
Active
Property Type Apartment 3+1
Floor 1
Zone Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave
Street Kavaja Street
Construction Year 2000
Total Building Floors 4

Features

Mortgage More than one Balcony Balcony Toilet with Window Partially Furnished South Orientation East Orientation West Orientation Parking post

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

1,000€ / month
Tek Bulevardi Zogu 1, Jepet Ambient Me Qira 3+1+2 Per... - 146m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Zogu I Boulevard

Tek Bulevardi Zogu 1 Jepet Me Qira Ambjent Per Zyra Buze Rruges!!! Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri i pajisur me ashensor me...

650€ / month
Cmim i diskutueshem
Tek Myslym Shyri, Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 I Mobi... - 120m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Rruga Him Kolli

Ne Myslym Shyr Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 I Bollshem!!! Ndodhet ne katin e 11 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte totalisht i mobi...

650€ / month
Tek Rr. E Barrikadave, Jepet Ambient Me Qira I Pershtat... - 95m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Rruga Mahmut Fortuzi

Tek Rr. e Barrikadave Jepet Ambient me Qira I Pershtatshem Per Zyra. Ambienti ndodhet ne nje pallat te ri te sapo perfunduar ne katin e 2 me nje siper...