Tek Rruga E Kavajes, Jepet Me Qira Apartament 1+1, Me Super Lokacion!! - 70m2

Partialy Furnished
390€ / month

  • Kavaja Street
  • 589
  • 1 room
  • 1 bathroom

Property Description

REFED676143 - Te Rruga E Kavajes, Prane Mullirit Te Vjeter , Jepet Me Qira Apartament 1+1 Pjeserisht I Mobiluar !! Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje ndertese 7-kateshe pa ashensor e miradministruar. Organizohet nga koridori qe ben shpendarjen ne sallonin e ndenjes se bashku me kuzhinen e gatimit dhe dalje ne ballkon , dhoma e gjumit me dalje ne ballkon dhe tualeti me dritare . Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar si ne foto . Orientim Jug-Lindje dhe perendim. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me te kerkuara dhe ofron te gjitha facilitetet . Apartamenti eshte i lire nga data nje Korrik. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355 67 403 2997 !

Property Details

Total Area 70m2
Status
Active
Property Type Apartment 1+1
Floor 5
Zone Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave
Street Kavaja Street
Construction Year 2000
Total Building Floors 7

Features

Mortgage More than one Balcony Balcony Toilet with Window Partially Furnished South Orientation East Orientation West Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
350€ / month
Prane Rruges Myslym Keta, Jepet Me Qira Apartament 1+1... - 70m2
Paskuqan - Kamez - Allias - Tufine - Rruga Tasim Shehu

Prane Rruges Myslym Keta, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti ndodhet ne katin3 te nje vile 3 kateshe dhe ka nje sipe...

E RE
300€ / month
Ne Fresk, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Me Pamje Te Lire... - 80m2
Fresk - Linze - Dajt - Rruga Shefqet Kuka

Ne Fresk, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Me Pamje Te Lire!!! Apartamenti ndodhet ne katin 6 ( i fundit) te nje pallati me ashensor dhe ka nje siperfaqe...

400€ / month
Ne Astir, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!!! - 78m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor dhe organizo...