Prane Ambasades Turke, Jepet Me Qira Super Vile, E Sapo Investuar !!! - 900m2

Unfurnished
4,000€ / month

  • Rruga Pandeli Vangjeli
  • 168

Property Description

REFED676045 - Prane Ambasades Turke ,Rruga Pandeli Vangjeli , Jepet Me Qira Super Vile E Sapo Investuar !!! E vendosur ne nje terren fantastik, ku gershetohet ajri i paster dhe pamja fantastike e qytetit te Tiranes si dhe njekohesisht shume afer qendres se qytetit. Perfeksioni i natyres dhe ambientit perreth percillet edhe ne dizajnin mbreselenes te viles. E dizenjuar me shume kujdes, vila te ofron nje cilesi jetese dhe komoditet maksimal. Vila ka siperfaqe totale prej 900 m2 dhe eshte tre kate ndertim. Kati zero organizohet nga koridori , salloni i bollshem, ambjenti i gatimit dy dhoma gjumi , dy tualete dhe nje depo. Kati i pare organizohet nga koridori , salloni i bollshem, ambjenti i gatimit dy dhoma gjumi , dy tualete ,nje depo dhe ballkon . Kati i dyte organizohet nga koridori , salloni i bollshem, ambjenti i gatimit dy dhoma gjumi , nje tualet ,nje depo dhe ballkon . Investimi ne vile eshte bere nga vete pronari duke filluar nga sistemi elektrik, hidraulik, vetratat te cilat jane me dopio xham, parketi , sistemi chiller. Vila disponon dhe nje oborr te gjelberuar perpara si dhe kater poste parkimi. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare RealDeal ne numrin 0674032997!!!

Property Details

Total Area 900m2
Status
Active
Property Type Villa
Floor 3
Zone Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane
Street Rruga Pandeli Vangjeli
Construction Year 2022
Total Building Floors 3

Features

Mortgage Veranda More than one Balcony Balcony Invested Recently Storehouse Parking Opportunity Toilet with Window Not furnished South Orientation East Orientation West Orientation North Orientation View Window screens Parking post

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

700,000€
Ne Ali Dem, Shitet Vile Individuale Ne Faze Perfundimta... - 386m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Pasho Hysa

Prane Kompleksit Mangalem 21,Shitet Vile individuale 2 kateshe,mundesi pagese me keste.Vila organizohet ne 2 kate,oborr dhe vend parkimi i jashtem per...

Ne Ali Dem ,Shitet Super Vile Individuale Me Pishine !!... - 463m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Pasho Hysa

Prane Kompleksit Mangalem 21,Shitet Vile Individuale me pishine,mundesi pagese me keste.Vila organizohet ne 2 kate mbi toke dhe me 1 kat nentoke bodru...

350,000€
Cmim i diskutueshem

370,000€

Ne Ali Dem, Shitet Shtepi Private, Ne Lokacion Perfekt!... - 250m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Ali Demi

Prane BKT ne Ali Dem Shitet shtepi private me 3 kate dhe parkim/bodrum. Shtepia ndodhet ne nje zone shume te mire te Tiranes me shtepi private dhe me...