Tek Zogu I Zi, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Openspace !!! - 80m2

Unfurnished
600€ / month

  • Rruga Muhamet Gjollesha
  • 112

Property Description

REFED676022 - Ne Rrugen Muhamet Gjollesha, Pran Zogut Te Zi, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Openspace !!! Ambienti ka nje siperfaqe prej 80m2,ndodhet ne katin 0 te nje godine 10-kateshe te mireadministruar, ndertim i vitit 2001. Zyra organizohet ne nje hapesire openspace, nje mini dhome dhe tualeti . Ka fasad xhami eshte perfekte per reklamimin e biznesit tuaj. Orientimi eshte nga jug-perendimi . Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e preferuar per zhvillim biznesi nisur nga aksesueshmeria si edhe facilitetet qe ofrohen . Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare RealDeal ne numrin 0674032997!!!

Property Details

Total Area 80m2
Status
Rented
Property Type Business Unit
Floor 0
Zone Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria
Street Rruga Muhamet Gjollesha
Construction Year 2001
Total Building Floors 10

Features

Mortgage Veranda Balcony Not furnished South Orientation West Orientation Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
264,000€
Ne Fillim Te Rruges Se Durresit, Shitet Super Ambient B... - 120m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga e Durrësit

Ne Fillim Te Rruges Se Durresit Shitet Super Ambjent Biznesi Ideal Per Investim!! Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me ashensor d...

700€ / month
Cmim i diskutueshem
Tek Rruga Kavajes , Prane Kishes Katolike, Jepet Zyre M... - 57m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Kavaja Street

Tek Rruga Kavajes, Prane Kishes Katolike, Jepet zyre 57 m2 me qera. Zyra ndodhet ne pallat te ri, te mireadministruar me acces te kufizuar vetem per r...

2,000€ / month
Tek Tirana Garden Building, Jepet Me Qira Njesi Biznesi... - 85m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Kavaja Street

Tek Tirana Garden Building, Jepet Me Qira Njesi Biznesi Me Lokacion Perfekt! Njesia ndodhet ne katin e pare te godines, ka nje siperfaqe bruto 85.2 m2...