Ish Parku, Shitet Apartament 2+1 Me Verande , Mundesi E Mire Investimi !!! - 172m2

Partialy Furnished
185,000€

  • Rruga Ndre Mjeda
  • 935
  • 2 rooms
  • 1 bathroom

Property Description

REFED675761 - Tek Ish Parku, shitet apartament 2+1 + verande i pershtatshem per biznes ose mundesi ndarje ne dy apartamente, me siperfaqe neto 105,10m2 . Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese 6-kateshe dhe organizohet ne nje sallon te bollshem, ambientin e gatimit te ndare, dy dhoma gjumi te bollshme, nje tualet te madh me dritare dhe 1 verande prej 49 m2. Apartamenti eshte i pershtatshem per biznese te ndryshme si per shembull, kopesht, cerdhe, call center etj. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje zone qe te ofron te gjitha sherbimet e nevojshme dhe ka akses ne rruget dhe zonat kryesore te Tiranes gjithashtu dhe ne linjat kryesore te autobusave urban. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355 67 403 2997 !!

Property Details

Total Area 172m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 2
Zone 21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji
Street Rruga Ndre Mjeda
Construction Year 2000
Total Building Floors 6

Features

Mortgage Veranda More than one Balcony Balcony Toilet with Window Partially Furnished South Orientation West Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
185,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Inxhinieria E Ndertimit, Shitet Apartament 2+1 Me V... - 141m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Studenti 61

Prane Inxhinieris Se Ndertimit Shitet Apartament 2+1 Me Verand!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 nga 6 katet te nje pallati te mireadministruar me a...

E RE
193,500€
Cmim i diskutueshem
Tek Kompleksi Novus, Prane Bulevardit Te Ri Shitet Apar... - 107m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Karl Gega

Tek Kompleksi Novus me vendndodhje ne Bulevardin e Ri, 800 metra larg Qendres, Shitet Apartament 2+1+2 Me Cmim Kleringu. Apartamenti ndodhet ne katin...

164,000€
Cmim i diskutueshem
Pas Ish-Uet , Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Boll... - 117m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Shefqet Musaraj

Pas ish-Universitetit Europian Te Tiranes ne rrugen "Shefqet Musaraj" Shitet apartament 2+1 me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e pa...