Ne Fresk , Shitet Njesi Biznesi Ne Katin 0 Perfekt Per Investim !! - 186m2

Unfurnished

110,000€

105,000€

  • SH54
  • 399

Property Description

REFED675682 - Ne Fresk,afer Bar Dion, Shitet Njesi Biznesi Ne Katin 0 Perfekt Per Investim !! Njesia ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri 6 katesh te miradministruar dhe organizohet si nje ambient i vetem openspace ,dy tualete dhe 3 ballkone ,ka siperfaqe neto 136m2 dhe 50m2 ballkonet , vlejm te theksojme qe ka nje pamje te lire kjo fale vetratave te xhamit .Eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi si fasd food, bar kafe, sherbime estetike,klinik etj.Aksesimi ne kete njesi behet i mundur nga hyrja e jashteme por edhe nga shkallet e brendshme te pallatit . Zona ne te cilen ndodhet ambjenti ka marre nje zhvillim shume te madh se fundemi. Prona Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !!

Property Details

Total Area 186m2
Status
Active
Property Type Business Unit
Floor 0
Zone Fresk - Linze - Dajt
Street SH54
Construction Year 2018
Total Building Floors 6

Features

Mortgage Veranda More than one Balcony Balcony Not furnished South Orientation View Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

120,000€
Cmim i diskutueshem

130,000€

Ne Fresk ,Ne Rrugen Muhamet Deliu , Shitet Ambient Kome... - 85m2
Fresk - Linze - Dajt - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk ,Ne Rrugen Muhamet Deliu , Shitet Ambient Komercial Open Space . Ambienti ndodhet ne katin zero te nje pallati 7-katesh dhe organizohet nga n...

120,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Kompleksi Green City, Shitet Ambjent Komencial Idea... - 44m2
Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re - Rruga Nexho Konomi

Tek Kompleksi Green City, Shitet Ambjent Komencial Ideal Per Zyra Ose Dyqan!!! Ambjenti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri, ndërtim i vitit...

116,000€
Tek Selvia, Shitet Njesi Biznesi Buzë Rruge!!! - 85m2
Rruga e Dibres - Selvia - Medrese - Farmacia 10 - Rruga e Saraçëve

Tek Selvia , Shitet Njesi Biznesi Ideale Per Investim!!! Ambjenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati 11 katesh te mireadministruar me ashensor. Ka nje...