Tek Ish Ekspozita, Jepet Me Qira Ambient Komercial, Mundesi Shume E Mire Investimi!! - 102m2

Furnished

1,000€ / month

950€ / month

  • Rruga Nikolla Jorga
  • 71

Property Description

REFED675623 - Te Ish Ekspozita, Rruga Nikolla Jorga jepet me qira Ambient Komercial,aktualisht qender estetike. Ambienti ka siperfaqe 102m2 nga te cilat 90m2 neto dhe eshte e strukturuar me nje sallon te madh dhe 4 dhoma ,1 tualet dhe nje ambient dushi i vecuar. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati 10-katesh te mireadministruar dhe ka hyrje te dedikuar. Prona ka nje lokacion perfekt,orientim jug-lindje dhe rrethohet me biznese te ndryshme dhe me fluks levizjesh. Duke qen se prona eshte e pajisur me fasad xhami ofron mundesi shume te mire reklamimi te biznesit. Ambienti jepet me qira totalisht i arreduar si qender estetike por mund te shfrytezohet edhe per aktivitete te tjera te ndryshme si:zyre avokatie,kontabiliteti apo noterie pasi ndarjet jane te realizuara me gips dhe ka mundesi per tu pershtatur ne openspace . Qiraja e Ambientit eshte 1000 euro ne muaj neto. Per informacione te metejshme dhe vizite ne prone kontaktoni RealDeal Properties ne +355 67 403 2997 !!

Property Details

Total Area 102m2
Status
Active
Property Type Business Unit
Floor 2
Zone Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat
Street Rruga Nikolla Jorga
Construction Year 2008
Total Building Floors 10

Features

Mortgage Furnished South Orientation East Orientation Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

920,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Zonen E Ish Ekspozites, Shitet Ambient Biznesi Bashk... - 270m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Bulevardi Gjergj Fishta

Tek zona e ish Ekspozites shitet ambjent biznesi 270m² ne katin 0. Ambjenti eshte i investuar nga shitesi per bisnes kateringu dhe aktualisht eshte ne...

900€ / month
Cmim i diskutueshem
Ne Laprake, Buze Rruge Kryesore, Jepet Me Qira Ambient... - 110m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprak, Buze Rruge Kryesore, Jepet Me Qira Ambient Open-space Ideale Per Bisnes. Ambienti ka siperfaqe totale 110 m2 dhe i organizuar ne nje ambien...

900€ / month
Tek Myslym Shyri, Jepet Me Qira Ambient Per Biznese !! - 175m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Rruga Myslym Shyri

At the Myslym Shyrit area, on Nikolla Lena Street, Ambient is for rent, on the first floor of a new building, with an area of 175 m2 for each type of...