Te Mozaiku I Tiranes, Shitet Apartament 4+1 Me Super Investim Dhe Lokacion Perfekt !! - 311m2

Furnished

550,000€

545,000€

  • Rruga Mihal Ciko
  • 303
  • 4 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFAK605007 - Te Mozaiku i Tiranes, shitet apartament 4+1 me siperfaqe neto 311 m2 ne katin e 8 te nje pallati 8 katesh i mireadministruar me ashensor, ndertim i vitit 2012. Apartamenti organizohet ne koridorin i cili ben shperndarjen e ambjenteve ne sallonin e ndenjes bashke me kendin e gatimit me dalje ne verande, nje dhome lavanderie, 4 dhoma gjumi njera prej te cilave matrimoniale me tualet te dedikuar. Apartamenti eshte i investuar duke nisur nga mobilimi i perzgjedhur, shtrimi me parket i siperfaqeve te dhomave, vetratat dhe dritaret dopio xham cka ofrojne izolim akustik, sistemi i kondicionimit me kondicionere mural inverter. Orientimi eshte nga jugu dhe perendimi cka ben qe te kete drite natyrale pothuajse gjate gjithe dites. Ne cmim jane te perfshira edhe dy poste parkimi. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone kontaktoni ne Agjensine Imobilare RealDesl ne numrin 0674032997!!!

Property Details

Total Area 311m2
Status
Active
Property Type Apartment 4+1
Floor 8
Zone Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria
Street Rruga Mihal Ciko
Construction Year 2012
Total Building Floors 8

Features

Mortgage Veranda Elevator Balcony Invested Recently Furnished South Orientation West Orientation View Window screens Parking post

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

195,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Rrugen E Durresit, Shitet Apartament 4+1+2, Me Hapes... - 118m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga e Durrësit

Ne Rrugen e Durresit, Mbrapa Shkolles "Qemal Stafa", Shitet Apartament 4+1, Me Hapasira Teper Te Bollshme. Apartamenti me siperfaqe 118 m2, ndodhet ne...

700€ / month
Prane Prokurorise Se Tiranes, Jepet Me Qira Ambient Per... - 130m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga Haxhi Hysen Dalliu

Prane Prokurorise Se Tiranes Jepet Me Qira Ambjent Per Zyra!! Ambjenti ndodhet ne katin e 3 dhe te 4 te nje ndertimi ekzistues te mireadministruar pa...