Mbrapa Ministrise Se Drejtesise, Shitet Ambient Biznesi Me Lokacion Perfekt!!! - 190m2

Unfurnished
170,000€

  • Rruga Sheh Rexhep Kubati
  • 196

Property Description

REFAK604144 - Pas Ministrise se Drejtesise, shitet ambient i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi me siperfaqe 190 m2 ne katin -1 te nje pallati te mireadministruar, ndertim i vitit 2006. Ambjenti organizohet nje hapesire openspace, nje dhome e vecuar, dy tualete dhe nje depo. Hapsira eshte totalisht e investuar ku mund te permendim, sistemin kapot te brendshem cka ofron izolim termik, sistemi i aspirimit, multi split i kodicionimit etj. Siperfaqja reale e ambjentit eshte 220 m2 dhe eshte ne proces te rregullimit te metrave ne certifikate. Prona eshte e pajisur me certifikate pronesie. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355674032997 !!

Property Details

Total Area 190m2
Status
Active
Property Type Business Unit
Floor 0
Zone Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave
Street Rruga Sheh Rexhep Kubati
Construction Year 2006
Total Building Floors 12

Features

Mortgage Garage Invested Recently Not furnished East Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

1,512,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Turdiu Center, Shitet Ambjent Komercial Në Katin -1... - 540m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Rruga e Barrikadave

Ne Qender Te Tiranes, tek Turdiu Center, Tek Turdiu Center, Shitet Ambjent Komercial Në Katin -1!!! Turdiu Center ndodhet vetem pak metra larg sheshit...

1,000€ / month
Cmim i diskutueshem

1,200€ / month

Tek Bulevardi Zogu I Pare, Jepet Me Qira Ambient Biznes... - 130m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Zogu I Boulevard

Tek Bulevardi Zogu i Pare, ne nje Qender Biznesi, Jepet me Qera Ambjent ne nje pallat te ri dhe cilesor buze Bulevardit. Ambienti ndodhet ne katin e k...

180,000€
Tek Rezidenca Kodra E Diellit 1, Shitet Njesi Biznesi B... - 100m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Selitë, Tirana

Tek Rezidenca Kodra e Diellit 1, Shitet Njesi Biznesi Buze Rruge!!! Ambjenti eshte open space dhe me fasade xhami , ka vetem nje tualet dhe shitet i p...