Ne Fresk, Prane Deges Se Thesarit, Shitet Njesi Biznesi Open Space !! - 104m2

Unfurnished

115,000€

109,000€

  • Rruga Muhamet Deliu
  • 125

Property Description

REFAK603403 - Ne Fresk, Prane deges se Thesarit shitet njesi tregtare me siperfaqe 104 m2 e cila ndodhet ne katin 0 te nje pallati 8 katesh ndertim i vitit 2011. Dyqani organizohet nga nje hapsire open space dhe mund te pershtatet per tipologji te ndryshme biznesi. Ambienti ka funsksionuar per shume vite si klinike dentare dhe eshte ndare momentalisht me mure gipsi, por mund te konvertohet ne hapesire open space ne cdo moment. Dyqani ne krahun e lindjes eshte totalisht me vetrate xhami cka eshte nje mundesi e mire brandimi per biznesin i cili do funksjonoje. Orientimi eshte nga lindja cka ben qe te kete drite natyrale pjesen e pare te dites. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !

Property Details

Total Area 104m2
Status
Active
Property Type Shop
Floor 0
Zone Fresk - Linze - Dajt
Street Rruga Muhamet Deliu
Construction Year 2011
Total Building Floors 8

Features

Mortgage Parking Opportunity Not furnished East Orientation Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

120,000€
Te Pediatria, Shitet Dyqan Per Tipologji Te Ndryshme Bi... - 50m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga Kongresi i Manastirit

Tek Pediatria, Shitet Dyqan Ne Katin 0 Per Tipologji Te Ndryshme Biznesi!!! Dyqani ndodhet ne katin zero te nje pallati ekzistues te mireadministruar...

105,000€

110,000€

Ne Fresk , Shitet Njesi Biznesi Ne Katin 0 Perfekt Per... - 186m2
Fresk - Linze - Dajt - SH54

Ne Fresk,afer Bar Dion, Shitet Njesi Biznesi Ne Katin 0 Perfekt Per Investim !! Njesia ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri 6 katesh te miradminist...

110,000€
Cmim i diskutueshem

115,000€

Okazion! Tek Condor Center Shitet Dyqan, Mundesi Ideale... - 60m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Kavaja Street

Tek Rruga e Kavajes, tek Condor Center, shitet njesi biznesi ne katin e pare me siperfaqe 60 m2, si mundesi mjaft e mire investimi duke marre parasysh...