Prane Shkolles se Baletit jepet me Qera Super Apartament 2+1 Totalisht i Mobiluar!!! - 95m2

Furnished
700€ / month

  • Rruga Petro Nini Luarasi
  • 109
  • 2 rooms
  • 1 bathroom

Property Description

REFAK087480 - Prane shkolles se Baletit tek Njesia Bashkiake nr.2 jepet me qera super apartament 2+1 i pa dhene me pare me qera, totalisht i mobiluar me cilesi dhe stil. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te sapo perfunduar i pajisur me ashensor. Ka strukture te rregullt dhe orientohet kryesisht jug dhe lindje. Organizohet ne sallonin e ndenjes me kendin e gatimit te vecuar dhe daljen ne njerin ballkon. Ka dy dhoma gjumi njera me nje ballkon te dyte te madh, nje tualet dhe nje depo/lavanteri.Eshte i pajisur me sistem qendror chiller. Cdo gje eshte e re dhe cilesore. Zona ku ndodhet eshte mjaft e preferuar afer Qendres se Tiranes dhe me shume sherbime prane. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal +355674032997

Property Details

Total Area 95m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 1
Zone Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane
Street Rruga Petro Nini Luarasi
Construction Year 2023
Total Building Floors 7

Features

Elevator More than one Balcony Balcony Invested Recently Furnished South Orientation East Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

650€ / month
Tek Mozaiku Tiranes, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1... - 96m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga Frederik Shiroka

Te Mozaiku i Tiranes Jepet Super Apartament 2+1+2 me Qira! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri te mireadministruar dhe ka siperfaqe...

800€ / month
Cmim i diskutueshem
Tek Komuna E Parisit, Jepet Me Qira Apartament 2+1, Me... - 122m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Medar Shtylla

Ne Zonen me te mire, ne Komunen e Parisit, jepet me qira apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri me ashensor dhe te m...

140,000€
Tek Kompleksi Mangalem 21, Shitet Apartament 2+1+2 I Sa... - 98m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Pasho Hysa

Tek Kompleksi Mangalem 21, Shitet Apartament 2+1+2 I Sapo Investuar. Apartamenti me siperfaqe bruto 97.6 m2, neto 88 m2 ndodhet ne katin e 3-te te nje...