Prane Liqenit, Shitet Super Apartament Luksoz 2+1 i Sapo Investuar!!! - 110m2

Partialy Furnished
260,000€

  • Rruga Liqeni i Thate
  • 165
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFAK087398 - Midis zones se kopshtit Zoologjik dhe Liqenit te Thate shitet super apartament 2+1 luksoz me strukture te rregullt dhe sapo i investuar totalisht. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje ndertimi cilesor me ashensor dhe ka siperfaqe totale 110m² dhe neto 94.9m². Organizohet ne nje koridor hyres me tualetin e dites, vazhdon me sallonin e ndenjes me kendin e egatimit dhe me dalje ne nje ballkon relaksues. Me pas kalohet ne zonen e nates ku kemi dy dhoma gjumi te bollshme dhe nje tualet me dritare. Orientohet Jug -Perendim duke pasur ndricim te bollshem natyral. Apartamenti eshte rinovuar totalisht dhe arreduar me shume stil. Zona ku ndodhet eshte me e preferuara ne Tirane pershkak te afersise me me pikat me atraktive te qytetit si Liqenin, Kopshtin Zoologjik, Kopshtin Botanik dhe aksesit ne rruge kryesore. Ka gjithe sherbimet e mundeshme prane. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal +355674032997

Property Details

Total Area 110m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 3
Zone Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate
Street Rruga Liqeni i Thate
Construction Year 2008
Total Building Floors 6

Features

Mortgage Residential Property Elevator Balcony Invested Recently Toilet with Window Partially Furnished South Orientation West Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
800€ / month
Tek Kopshti Botanik, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Tot... - 108m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Selita e Vjeter

Tek Kopshti Botanik, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Totalisht i Mobiluar. Apartamenti ka siperfaqe totale 108 m2, nga te cilat 97.5m2 eshte siperfaqja...

279,000€

284,000€

Tek Liqeni I Thate, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim D... - 118m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Hamdi Garunja

Tek Liqeni i Thate, Prane Hotel Radisson Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Perfekte!!! Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje godine 8 kateshe e ash...

750€ / month
Tek Kopshti Zologjik, Jepet Me Qira Duplex 2+1 Me Parki... - 81m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Eduard Mano

Tek Kopshti Zologjik, Jepet Me Qira Duplex 2+1 Me Parkim Te Perfshire Ne Cmim !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati 6 katesh. Prona ka n...