Ne Bllok Jepet me Qira Apartament 2+1 per Biznes Buze Rruges Kryesore. - 79m2

Unfurnished
800€ / month

  • Rruga Sami Frashëri
  • 26
  • 2 rooms
  • 1 bathroom

Property Description

REFAK087363 - Ne zonen e Bllokut, buze rruges kryesore jepet me qera apartament 2+1 i shfrytezuar per biznes per shkak te vendndodhjes se favorshme. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati egzistues. Ka siperfaqe neto te hipotekuar 78.5m². Me pare eshte shfrytezuar si klinike dentare. Aksesohet dhe adresohet lehtesisht. Pjesa me e madhe shtrihet pergjate rruges kryesore duke mundesuar reklamimin e biznesit. Po ashtu duke qene me nje vendndodhje perfekte mund te shfrytezohet per shume biznese si AirBnB, klinika, zyra etj. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal +355674032997

Property Details

Total Area 79m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 2
Zone Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi
Street Rruga Sami Frashëri
Construction Year 1978
Total Building Floors 5

Features

Mortgage Toilet with Window West Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
850€ / month
Tek Rruga E Barrikadave, Jepet Me Qira Apartament 2+1 M... - 151m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Rruga e Barrikadave

Tek Rruga e Barrikadave, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 4 te nje pallati 8 katesh, me ashensor. Pron...

E RE
800€ / month
Tek Kopshti Botanik, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Tot... - 108m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Selita e Vjeter

Tek Kopshti Botanik, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Totalisht i Mobiluar. Apartamenti ka siperfaqe totale 108 m2, nga te cilat 97.5m2 eshte siperfaqja...

700€ / month
Prane Shkolles Se Baletit Jepet Me Qera Super Apartamen... - 95m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Petro Nini Luarasi

Prane shkolles se Baletit tek Njesia Bashkiake nr.2 jepet me qera super apartament 2+1 i pa dhene me pare me qera, totalisht i mobiluar me cilesi dhe...