Ne Zemer te Bllokut, Jepet me Qira Dupleks me Cmim OKAZION!!! - 160m2

Furnished
1,150€ / month

  • Rruga Vaso Pasha
  • 41
  • 3 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFAK087321 - Ne zemer te Bllokut prane BKT Bank jepet me qera super dupleks me siperfaqe 160m² neto. Dupleksi ndodhet ne katin e 4 dhe 5 te nje pallati te mirembajtur pa ashensor. Organizohet ne katin e pare jane tre dhoma gjumi te bollshme dhe koridori shperndares. Ne katin e dyte ndodhet salloni me hapsire te bollshme ndenje me oxhak funksional , gatimi dhe ngrenje me dalje ne nje ballkon/ verande me super pamje nga blloku dhe dy tualete. Kjo prone jepet me qera si per banim dhe per zyra per shkak se ka nj esuper vendodhje ne zonen me te preferuar ne Tirane. Po ashtu cmimi qe jepet 1150€ bruto (ku perfshihen taksat) eshte OKAZION per zonen. Po ashtu ngjitur me te eshte dhe nje tjeter dupleks me siperfaqe 172m² me te njejtin buxhet (Plus) per dike qe do hapsira akoma me te medha ne zemer te Bllokut. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355674032997

Property Details

Total Area 160m2
Status
Active
Property Type Duplex
Floor 4
Zone Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi
Street Rruga Vaso Pasha
Construction Year 1940
Total Building Floors 5

Features

Mortgage Veranda More than one Balcony Balcony Furnished East Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

1,125€ / month
Tek Lake View Residences, Jepet Me Qira Ambient Biznesi... - 75m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Kristo Luarasi

Tek Lake View Residences, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Pershtatshem Per Veprimtari Te Ndryshme!!! ! Ambienti ndodhet ne katin 1 te nje prej godinave...

1,150€ / month
Ne Zemer Te Bllokut, Jepet Me Qira Dupleks Me Cmim Okaz... - 172m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Vaso Pasha

Ne zemer te Bllokut prane BKT Bank jepet me qera super dupleks me siperfaqe 172m² neto. Dupleksi ndodhet ne katin e 4 dhe 5 te nje pallati te mirembaj...

260,000€
Tek Sheshi Willson, Shitet Dupleks 2+1 Me Super Pamje!!... - 98m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Sheshi Uillson

Te sheshi Willson shitet dupleks ne katin 8 dhe 9 te nje pallati me ashensor. Apartamenti ka siperfaqe neto te hipotekuar 98m² ku kati i pare eshte 44...